Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Audi uderzyło w mazdę, ta zaś w volkswagena (zdjęcia)

Duże utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na wjeździe do Lublina od strony Łęcznej. W Wólce doszło bowiem do wypadku. Rozbite auta stoją na jezdni, obok leżą pourywane koła.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 17 w miejscowości Wólka koło Lublina. Na drodze wojewódzkiej nr 822 zderzyły się trzy pojazdy: dwa samochody osobowe i bus pasażerski. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania z drogą do Świdnika Dużego. Jak wstępnie ustalono, kierująca audi młoda kobieta jechała w kierunku centrum. Na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem. Jej auto wpadło w poślizg a następnie zjechało na przeciwległy pas jezdni. Tam pojazd zderzył się z jadącą z naprzeciwka mazdą. Z kolei wytrącona z toru jazdy mazda uderzyła jeszcze w busa.

W zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby. Kobietę z audi oraz mężczyznę z mazdy przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu. Z obu stron utworzyły się bardzo duże korki.

(fot. lublin112, nadesłane – Paweł, Agnieszka, Natalia)

16 komentarzy

 1. Odcinek od granicy Lublina do węzła Tatary NIE JEST drogą krajową!!! Ten fragment 82-jki JEST drogą wojewódzką!

 2. wiejska balbina i wszystko jasne.

  • Typowy frustrat, który musi się dowartościować pisząc bzdetne komentarze, wszystko jasne. W sumie wyjdzie taniej niż terapia.

 3. Lekko.Czytałam dzisiaj ze jakaś statystycznie bezpieczniejsza na łuku drogi zjechała pod tira. Chłopina nie zdążył uciec i nie miał gdzie. Zamordowała dwójkę własnych dzieci. Niektórzy inaczej nie zrozumieją ze samochód i prawo jazdy nie dla nich. 90% innych statystycznie bezpieczniejszych orzekły zgodnie-WINNA JEST DROGA.!!! Dziurawa i łuka na nijj jest!!!!

 4. Co się czepiać dziewuszyny . Pewnie jechała po lakier do paznokci .

  • Drogi panie, jako znajoma tej „dziewuszyny” mogę napisać tylko tyle, że wracała ze szpitala i wracała do domu, a panu życzę pier*olnąć się w głowę. Nie pozdrawiam.

   • A ja proponuje pier*olnąć się w głowę tobie babsztylu. Co ma skąd wracała? Jak nie potrafi się jeździć nie trzeba pchać się za kółko bo można kogoś zabić. W szpitalu nie powiedzieli? Do niczego się nie nadajecie a pchacie się gdzie nie wasze miejsce a potem płacz. Już jedna załatwiła dzisiaj własne dzieci, musi panienka ze szpitala kogoś zamordować żeby pewne rzeczy zrozumieć?

    • Właśnie jak nie potrafi się jeździć to po ch.. pcha się za kierowcę ciężarówki a potem leży w rowie albo stoi w poprzek drogi i blokuje przejazd. Ale co do takiego pustaka jak ty dotrze, zobaczsz artykuł o kobiecie i już nic innego nie istnieje. Trzeba dać upust to, że dzisiaj wiele ludzi pokonała pogoda nie ważne jest baba to leci z gęby co popadnie bez zastanowienia. Flustracja odbiera ci rozum i wypisujesz obelgi do wszystkich jak naćpana. Co cie obchodzi czyjaś tragedia twoje dzieci zgineły? Nikt na tym forum nie przekroczył nigdy granicy w obelgach tak jak ty. Twoje komentarze to szczyt chamstwa.

    • Moya… jesteś po prostu żenada /w każdym komentarzu/

 5. Brawo dla Policji za brak jakichkolwiek działań co do rozładowania korka. Jechałem od strony Łęcznej ok. 17.20 i puszczany był tylko ruch od strony Lublina. Czy to tak trudno wyjść i kierować ruchem? Czy było za zimno… Bo jak stoją z szuszarką to i mróz -15 nie przeszkadza… Na tej drodze zawsze jak jest jakaś akcja to stoi się w korku bo nikt ze służb nie potrafi kierować ruchem…

 6. Ale biadolenie. Do wypadków dochodzi każdego dnia i sprawcami są i mężczyźni i kobiety. Jak facet spowoduje, to lament że pijany, że LLE, wieśniak, bo BMW albo audi. Jak kobieta spowoduje wypadek, to dlatego że baba… baby do garów, bo wszystkie nie potrafią jeździć. Dobrze że chłopy potrafią: pijani, LLE, ze wsi, w BMW i audi. Uogolnianie zdradza impotencje umysłową.

Z kraju