Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dachowanie toyoty na śliskiej nawierzchni (zdjęcia)

W poniedziałek przed południem w miejscowości Wola Sernicka dachowało auto osobowe. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie o godzinie 10:50 w miejscowości Wola Sernicka w gm. Serniki, w powiecie lubartowskim. Na śliskiej jezdni, w czasie opadów śniegu, kierująca pojazdem marki Toyota Yaris zjechała na pobocze, a następnie auto przewróciło się na dach.

– Dwie uczestniczki zdarzenia opuściły pojazd o własnych siłach. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pierwszej pomocy pasażerce. Doznane obrażenia nie wymagały hospitalizacji w placówce szpitalnej. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia działania straży polegały na postawieniu pojazdu na koła w celu odłączenia instalacji elektrycznej – relacjonuje Dariusz Sierociński z KP PSP Lubartów.

W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Lubartów oraz zastęp z OSP w Nowej Woli. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie dachowania przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

Dachowanie toyoty na śliskiej nawierzchni (zdjęcia)

Dachowanie toyoty na śliskiej nawierzchni (zdjęcia)

Dachowanie toyoty na śliskiej nawierzchni (zdjęcia)

(fot. KP PSP Lubartów)

5 komentarzy

  1. balbina w rowie, toyota nic nie gwarantuje !!!

  2. Juź widzę jak czołgają się z auta i rechocza ze śmiechu.??

  3. A drzewo było tuż, tuż… i nie wylądowałaby w rowie do góry nóżkami

  4. były kierownik cytryny

    Kurcze taką Yariskę naprawdę ciężko wyprowadzić z równowagi. Ale to wersja sport i stuningowana jeszcze, poza tym czerwona wiec kolor najszybszy:-)

  5. Baba w Yarisie to jak dziadek w kapeluszu i okularach w Uniaczu ?