690 680 960

Dachowanie toyoty na śliskiej nawierzchni (zdjęcia)

W poniedziałek przed południem w miejscowości Wola Sernicka dachowało auto osobowe. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło w poniedziałkowe przedpołudnie o godzinie 10:50 w miejscowości Wola Sernicka w gm. Serniki, w powiecie lubartowskim. Na śliskiej jezdni, w czasie opadów śniegu, kierująca pojazdem marki Toyota Yaris zjechała na pobocze, a następnie auto przewróciło się na dach.

– Dwie uczestniczki zdarzenia opuściły pojazd o własnych siłach. Zespół ratownictwa medycznego udzielił pierwszej pomocy pasażerce. Doznane obrażenia nie wymagały hospitalizacji w placówce szpitalnej. Po zabezpieczeniu miejsca zdarzenia działania straży polegały na postawieniu pojazdu na koła w celu odłączenia instalacji elektrycznej – relacjonuje Dariusz Sierociński z KP PSP Lubartów.

W działaniach brały udział 2 zastępy JRG Lubartów oraz zastęp z OSP w Nowej Woli. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. W rejonie dachowania przez kilkadziesiąt minut występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. KP PSP Lubartów)

5 komentarzy

 1. balbina w rowie, toyota nic nie gwarantuje !!!

 2. Juź widzę jak czołgają się z auta i rechocza ze śmiechu.😃😃

 3. A drzewo było tuż, tuż… i nie wylądowałaby w rowie do góry nóżkami

 4. były kierownik cytryny

  Kurcze taką Yariskę naprawdę ciężko wyprowadzić z równowagi. Ale to wersja sport i stuningowana jeszcze, poza tym czerwona wiec kolor najszybszy:-)

 5. Baba w Yarisie to jak dziadek w kapeluszu i okularach w Uniaczu 😳

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas