Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Na lubelskim lotnisku dzieci nie będą się nudzić. Powstały dla nich specjalne miejsca do zabawy (zdjęcia)

Dwa kąciki zabaw dla najmłodszych powstały w terminalu Portu Lotniczego Lublin. Dzięki nim rodziny z dziećmi będą mogły w przyjaznych i bezpiecznych warunkach oczekiwać na swoją podróż.

Na terenie Portu Lotniczego Lublin powstały dwa kąciki zabaw dla dzieci. Pierwszy z nich znajduje się w strefie Schengen, drugi w Non Schengen. Oba posiadają m. in. wytrzymałe drewniane ramy i lekkie pojemniki, idealnych rozmiarów krzesła i wytrzymałe stoliki. Uzupełnieniem wyposażenia są zabawki i artykuły plastyczne, które zapewnią dzieciom świetną zabawę w oczekiwaniu na podróż.

Koncepcję kącików stworzył projektant Mateusz Majewski, zaś zam projekt powstał we współpracy z projektantką Magdaleną Boguszewską. Miejsca zostały urządzone w taki sposób, aby dzieci mogły się tutaj bawić i przy tym czuć się bezpiecznie. Całość wyposażenia przekazał zaś lubelski sklep Ikea.

– Efektem nawiązanej współpracy, pomiędzy Portem Lotniczym Lublin a sklepem IKEA są dwa kąciki zabaw w lotniskowym terminalu, zaprojektowane specjalnie dla najmłodszych gości lotniska. Obydwie przestrzenie nawiązują do tematyki podróżowania i latania. To bardzo ważne dla naszych podróżnych, aby również w porcie lotniczym istniało miejsce dedykowane najmłodszym, stworzone z myślą o nich i dostosowane do ich potrzeb. Jestem przekonany, że da radość wszystkim, którzy będą mieli chęć z niego skorzystać – mówi prezes Portu Lotniczego Lublin Andrzej Hawryluk.

Ikea nie ukrywa, że wyposażyła kąciki przede wszystkim w celu, aby rodziny z dziećmi mogły w przyjaznych i bezpiecznych warunkach oczekiwać na swoją podróż, lecz również aby pokazać, że produkty szwedzkiej sieci, dzięki swojej funkcjonalności, można wykorzystać w każdej przestrzeni.

Na lubelskim lotnisku dzieci nie będą się nudzić. Powstały dla nich specjalne miejsca do zabawy (zdjęcia)

Na lubelskim lotnisku dzieci nie będą się nudzić. Powstały dla nich specjalne miejsca do zabawy (zdjęcia)

(fot. PLL)

3 komentarze

  1. A czy z wc wciąż smród wali na pół hali?

  2. Ciekawe kto to będzie wszystko odkażał i jak często. Wiadomo jak zachowują się dzieci.

  3. a czy pracownicy lotniska też będą mogli zabijać tam nudę?

Z kraju