Niedziela, 25 lutego 202425/02/2024
690 680 960
690 680 960

Na drogach krajowych w regionie pracuje 99 pojazdów zimowego utrzymania

Na wszystkich drogach krajowych w regionie występuje czarna nawierzchnia. Cały czas pracuje na nich 99 pojazdów zimowego utrzymania.

Po wczorajszych całodziennych opadach śniegu na drogach krajowych panowały trudne warunki do jazdy. Od wtorkowego poranka na wszystkich odcinkach krajówek występuje czarna nawierzchnia.

Obecnie pracuje na nich 99 pojazdów zimowego utrzymania, lokalnie na niektórych odcinkach może być nadal ślisko. Są także fragmenty dróg, gdzie zalega błoto pośniegowe.

We wtorek i środę nadal przewaga zachmurzenia całkowitego i dużego oraz na wschodzie intensywne opady śniegu. Prognozowany przyrost grubości pokrywy śnieżnej miejscami o 10 cm do 20 cm. Wiatr porywisty, powodujący zawieje i zamiecie śnieżne. Nawiewany na drogę śnieg będzie pogarszał warunki do jazdy.

Na drogach krajowych w regionie pracuje 99 pojazdów zimowego utrzymania

(fot. GDDKiA)

10 komentarzy

 1. Wczoraj przejechałem 260km.nie widziałem żadnej piaskarki.

  • Skoro przejechałeś (a pewnie nie tylko Ty) to znaczy, że piaskarka nie była niezbędna 🙂

   • a widziałeś w need for speed piaskarki???

    • kierowca bombowca

     Qw a mać , drogi w powiecie łukowskim , to dzisiaj o 14-tej przypominały poligon wojskowy a nie drogę wojewódzką , dk 806 Miedzyrzec-Łuków to jakieś jedno wielkie nieporozumienie , za to jak ta droga wyglądała dzisiaj po południu to ktoś stołek powinien stracić i to nie jeden , ewentualnie firma która wygrała przetarg na odśnieżanie tego odcinka , nie powinna mieć zapłacone……….

  • Pewnie widziałeś tylko sensacji szukasz nasz ty internetowy bohaterze i znawco przepisów hahahha.

  • pod kołdrą zapewne na ręcznym. 260 i zmiana rączki. Ciekawe kiedy tyle przejechałeś skoro tu cały czas pojawiają sie twoje wypociny.

  • Przejechałes…Na rowerze???

 2. To o jakieś 99 pojazdów za mało…

 3. Buhehehe

 4. Jakaś promka że taka suma 99?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo