690 680 960

Na drodze S17 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne (zdjęcia)

W nocy z wtorku na środę na drodze S17 pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał. Występowały utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w nocy z wtorku na środę na drodze S17 w miejscowości Sierskowola w powiecie ryckim, na trasie pomiędzy węzłem Ryki Południe a węzłem Skrudki. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w bariery energochłonne.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Ryk, Puław i Żyrzyna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał.

Przez kilkadziesiąt minut w rejonie kolizji występowały utrudnienia z przejazdem, zablokowany był lewy pas ruchu na jezdni w kierunku Warszawy. Obecnie ruch odbywa się bez utrudnień. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. OSP KSRG Żyrzyn)

5 komentarzy

  1. 😆🤣🤣😆🤣😂😂🤣😂😂☹️😂🤣😆😂😂

  2. To wszystko przez zbyt równą i szeroką drogę. Jakby były wyboje, byłoby bezpieczniej. Może przejazd trwałby dłużej, ale ale bez przygód. A tak, jedziesz sobie piękna „S”ką i nigdy nie mozesz byc na czas bo jakiś dzban na prostej drodze się rozkwasi. Niektórzy oderwani od pługa i dosiadający lepszych samochodów, powinni mieć robione psychotesty 2x do roku.

  3. Jak to dobrze, że są te bariery. Bo inaczej zrobiłby kilka koziołków na i zapewne z połamanym polu kręgosłupem zostałby kaleką na wózku. jednak te bariery są dobre i ratują życie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

II Festyn Rodzinny w Niebrzegowie
Dożynki gminne w Siemieniu. Zagrają Energy Girls, Malibu i News
Potańcówka przy fontannie
Milejowski Koncentrat Smaków czyli dożynki gminno parafialne
Piknik rodzinny w Osowie