Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Motorowerzysta podniósł rękę, aby się przywitać. Po chwili karetka zabrała go do szpitala

Z obrażeniami ciała w tym złamaniami trafił do szpitala motorowerzysta, który przewrócił się w trakcie jazdy. Przyczyną miała być utrata panowania nad jednośladem w momencie, kiedy podniósł rękę.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 14:20 w miejscowości Ożarów w gminie Jastków. Na lokalnej drodze przewrócił się motorowerzysta. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Moszenek i Lublina, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący motorowerem mężczyzna zauważył w pobliżu znajomego. Na jego widok miał podnieść rękę w geście przywitania. W tym czasie stracił jednak panowanie nad jednośladem i przewrócił się.

Z obrażeniami ciała, w tym złamaniami, mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Nie ma utrudnień w ruchu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

15 komentarzy

  1. Motorowerzysta podniósł rękę, aby się przywitać. Po chwili karetka zabrała go do szpitala – u nas służba zdrowia działa szybciej niż taksówki w filmowym Nowym Yorku – tam, żeby taryfiarz zechciał podjechać trzeba nie tylko rękę podnieć, ale jeszcze i gwizdnąć…

  2. Motorowerzysta podniósł rękę, aby się przywitać. Po chwili karetka zabrała go do szpitala- skecze Monty Pythona wysiadają przy radosnej twórczości redakcji. Tylko tamci robili takie coś celowo i ta roznica sprawia,że nie wiadomo czy się śmiać wypada.

  3. Straże dwie – ale samochody aż trzy. Na szczęście poradzili sobie z opanowaniem sytuacji na miejscu… Kto wysłał te samochody i w jakim celu… chyba, że o kasę chodzi – to może chociaż to się zgodzi.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo