690 680 960

Motocyklista zderzył się ze znakiem. Trafił do szpitala

Dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej Lublin – Bełżyce motocyklista uderzył w znak drogowy. Mężczyzna trafił do szpitala. Policjanci ustalają teraz przyczyny wypadku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 6 w miejscowości Pawlin w gminie Konopnica. Na drodze wojewódzkiej nr 747 Lublin – Bełżyce motocyklista zderzył się ze znakiem. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Pawlina i Bełżyc, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, poruszający się motocyklem mężczyzna jechał w kierunku Lublina. W pewnym momencie, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w znak drogowy.

Mężczyznę przetransportowano do szpitala. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Przez ponad godzinę występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

16 komentarzy

  1. Do wszystkich mundrych i wszechwiedzących wyżej , człowiek jak był już w karetce mówił , że po prostu zasnął , byłem w miejscu zdarzenia więc wiem.

  2. Spotkanie dwóch twardzieli.

  3. Znaki na tory! Nasadzą ich wzdłuż dróg i nawet się wyspać porządnie nie można jadąc moto. Pustka aż strach pod tym kaskiem musiała jechać.

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas