Minister zdrowia zaszczepił się preparatem AstraZeneca (zdjęcia)

Minister zdrowia Adam Niedzielski przyjął dziś szczepionkę przeciwko COVID-19. Szef resortu zdrowia poinformował, że został zaszczepiony preparatem AstraZeneca.

Minister zdrowia Adam Niedzielski został dzisiaj zaszczepiony pierwszą dawką szczepionki AstraZeneca. Szef resortu zdrowia zaapelował do wszystkich, aby podejmując decyzję o szczepieniu myśleli nie tylko o sobie.

– Dziś zaszczepiłem się preparatem AstraZeneca. Mam ogromne poczucie ulgi. To nasza wspólna walka. Apeluję do wszystkich, którzy mają wątpliwości co do szczepienia, by podejmując decyzję, myśleli nie tylko o sobie, ale też o swoich bliskich. Wszyscy chcemy wrócić do normalnego funkcjonowania – poinformował Adam Niedzielski.

Minister dodał, że ma ogromne poczucie ulgi i zaznaczył, że jest to nasza wspólna walka z koronawirusem. Podziękował jednocześnie personelowi Szpitala Narodowego za pełen profesjonalizm.

Do dzisiaj w kraju wykonano 11 081 369 szczepień, w tym drugą dawkę otrzymało 2 852 329 osób. W woj. lubelskim liczba osób w pełni zaszczepionych wynosi 164 153.

(fot. MZ)

Zobacz również

22 komentarze

 1. placebo dostał .

 2. zobaczymy ile teraz będzie chorych w Lublinie stoją na deszczu marzną super odporność będą teraz w czasie szczepienia będą mieli .rząd i prezydent będzie miał honor i ręce splamione krwią i łzami wielu ludzi.

 3. ludzie zrozumcie że te szczepienia to bujda ,jak można podawać placebo przy chorobie zakaźnej ,wirus to wirus on nie reaguje na psychikę ,psychika nie zwalczy wirusa ,a oni dają placebo na przemian z prawdziwą szczepionką i nawet podobno lekarz nie wie która jest prawdziwa .może dlatego zaszczepieni ludzie nie mają objawów tylko mają ci co dostali prawdziwą szczepionkę . to jest wszystko jedno wielkie bagno.

 4. to jest cały czas eksperyment medyczny na światową skalę .i placebo nadal jest podawane.

 5. Ustalmy fakty: czy dostał placebo? NIE. Czy ma się czego bać? Prawdopodobnie NIE. Gość jest ministrem, jak tylko coś będzie nie tak to będzie miał ratowanie prima sort, zwykły człowiek będzie w tym czasie walczył z systemem i albo uzyska pomoc albo zejdzie. A zobaczcie jaki to przekaz propagandowy – zobaczcie, nie ma się czego bać. No tylko pójdź jako zwykły obywatel do lekarza itp. to zobaczysz jak życie wygląda.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7456zł -0.15%
  • GBP 5.2969zł -0.15%
  • EUR 4.5453zł -0.38%
  • CHF 4.1413zł -0.43%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Muzeów w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie
  Noc Muzeów w Muzeum Narodowym w Lublinie
  Noc Muzeów w Ogrodzie Botanicznym UMCS
  Noc Muzeów w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Pokrzywowy Jarmark Lubelski: Królować będą produkty z pokrzywą