Niedziela, 14 lipca 202414/07/2024
690 680 960
690 680 960

Minister zdrowia: „Rośnie liczba zakażeń. Sytuacja nakazuje koncentrować się na liczbie hospitalizacji”

W piątek minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał informacje, że w kraju rośnie liczba zakażeń koronawirusem. Jednocześnie dodał, że należy koncentrować się jednak na liczbie hospitalizacji osób z COVID-19.

31 komentarzy

 1. Błagam, niech się opamiętają nasi rządzący. Nie jesteśmy więźniami by nas zamykać. Mało ludzi straciło przez to zdrowie psychiczne? Mało nam powiększającej się arogancji wobec drugiego człowieka? Za mało ludzi straciło pracę i przedsiębiorstwa? Dajcie żyć.

 2. Mnie najbardziej zastanawia to Lubuskie . Zawsze początkowo mało zarażeń , a potem jak wypowiedzieli w kosmos liczba to szok

 3. Minister śmierci wraca do akcji. Za mało naszprycowanych a obietnica globalistom przecież dana. Inflacja już zżarła dodatki covidowe więc kumpli trzeba podratować aby mieli na urlopy.

 4. Wróżbita zmienił liczydło na fusy

 5. Jepnijcie się wy wszyscy w te łby kwadratowe z tą ssssrandemią. Co za ciemnota umysłowa się rozszerza, szok i niedowierzanie.

 6. Blabla, gdak, bla, icha, ćwir ćwir, muuu, kwik, taś taś. Tylko tak mogę komentować wypociny tego mynystra! Jakby do debili tylko przemawiał! Chociaż z drugiej strony…?

 7. Monitoring polityczny

  Słuchając ministra który nie ma pojęcia o medycynie a słucha ludzi skorumpowanych przez koncerny farmaceutyczne przychodzi mi na myśl tylko jedno pytanie. Kto się na to jeszcze nabierze i jak ów minister będzie walczył z pandemia?
  – Nie zwiększono liczby personelu.
  – całą ochrona zdrowia leży przez nie wykonywanie przez dwa lata planowych przyjęć.
  – szczepionki nie działają co sugerują wypowiedzi profesorów.
  – ludzie nadal będą umierać w szpitalach w oddziałach covidowych z powodu braku personelu 2-3 pielęgniarki nie dadzą rady zaopiekować się wszystkimi pacjentami tak jak było w poprzedniej pandemii.
  – przychodnie będą znów zamknięte a tekeporady nie zdały egzaminu.
  – obciążenie ZRM co będzie skutkować tym że karetki nie będą dojeżdżać do osób w stanie zagrożenia życia zawaly udary czy wypadki losowe.
  Tak będzie to wyglądało niczym nie będzie się różniło od ostatniej akcji z pandemią. Jedna grupa zawodowa będzie tylko szczęśliwa. Odpowiedzie sobie sami która.

 8. 3500 000 ukraincow stloczonych bez dokumentow nie mowiac juz o higienie i co ? wg tego polowa z nich powinna umrzec na kowida
  FALSZYWA PANDEMIA !

 9. Łgaże czyżby koniec wojny na Ukrainie i kolejne zastraszanie ludzi?

 10. Wojna na Ukrainie się kończy czas ludzi straszyć koronaściemą ustawiać się w kolejce po szczepionki łby zmanipulowane przez media.

Z kraju

Sport