Wtorek, 18 czerwca 202418/06/2024
690 680 960
690 680 960

Minister rolnictwa o incydencie na granicy w Dorohusku. „Rolnicy nie opanowali swoich emocji

O trudnej sytuacji ekonomicznej protestujących rolników i ich desperacji wspominał dziś szef resortu rolnictwa. Siekierski zwrócił też uwagę na ostre wypowiedzi władz Ukrainy.

27 komentarzy

  1. Do Warszawy jechać do tyfusa ,Kołodziejczyka waszego mentora ,a nie itrudnicie życie polakom . Z psl wam powiedział że jesteście frajerami ,a wy dalej Nic !!!!

  2. Minister polski tłumaczy się bo jakiś banderowiec mer Lwowa nazywa polskich rolników prorosyjskimi prowokatorami i jest oburzony tym co robią. Banderowski gad trzymał w pudłach drewnianych lwy na cmentarzu lwowskim, organizował muzueum ludobójców banderowskich, otwarcie przyznaje się do ich ideologii a tem farfocel polski minister tłumaczy rolników. Takiego uopodlenia narodu polskiego jaki zaserwował nam PiS i serwuje PO nie było od rozbiorów.

  3. Więcej w nas pchać tego ukraińskiego dziadostwa, a później między sobą tylko słyszę ludzi rozmowy „Byłem na pogrzebie, miał 40 lat”
    Ludzie kiedy wy się obudzicie, najpierw braliście szczepionki jak leci, teraz chcą nas niszczyć jedzeniem, poczytajcie kto i jak produkuje żywność na Ukrainie, a później się zastanówmy, dla kogo ta walka. Europa się budzi, obudzi się i Polska

  4. Ciekawe,jaki minister ma osobisty interes żeby bronić banderowskiego interesu gospodarczego a nie polskiego?

  5. Ujmę to tak PIS lizał zadek ukraincom i obecny rząd robi dokładnie tak samo Ważniejsze się propagandowe przedwyborcze slogany niż pokazanie że jednak umiemy się postawić głupkowatej Uni i Ukraincom którzy się tak rozpuszczeni że uważają że wszystko wszędzie im wolno przymknąć na jakiś czas granice i zaraz im uszy opadną No ale przecież muszą zarobić wszelkie firmy spekulanci cwaniacy powiązani w ten czy inny sposób z różnymi partiami

  6. POlski rząd nie ma emocji

  7. Fajnie, jakby rząd opanował prawo, które tworzy, a policja opanowała swoje obowiązki.

Dodaj komentarz