Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Minionej nocy skradziono busa z ul. Agatowej. Widziałeś ten pojazd? (zdjęcia) AKTUALIZACJA

Minionej nocy z parkingu przy ul. Agatowej w Lublinie został skradziony bus. Każdy, kto ma wiedzę na temat tego zdarzenia proszony jest o kontakt z policją.

W nocy z wtorku na środę (20.04-21.04) został skradziony pojazd marki Renault Trafic. Bus stał zaparkowany na parkingu przy ul. Agatowej w Lublinie.

Pojazd posiada przyciemniane szyby, hak holowniczy, felgi aluminiowe oraz delikatnie uszkodzenie drzwi boczne przesuwne. Każdy, kto widział sprawcę kradzieży lub ma wiedzę na temat tego, gdzie obecnie znajduje się pojazd proszony jest o kontakt z lubelską policją.

AKTUALIZACJA

Pojazd został odnaleziony na jednej z ulic miasta. Trwają policyjne czynności w tej sprawie.

(fot. nadesłane)

9 komentarzy

 1. A kto się dziwi jak znika samochód kupiony z radomia… niech zgadnę, samochód zginął z adresu podanego w umowie/fakturze zakupu ?

 2. Pojazd na każdym zdjęciu zaparkowany nieprawidłowo. Albo ukośnie tam gdzie powinno być prostopadle. Albo zbyt blisko skrzyżowania. Albo prostopadle, jednak tak, że zajmuje 2 miejsca.
  Kierowca Wyklęty – walczy z ograniczeniami parkingowymi.

  • Także, co do kradzieży to… może komuś się cierpliwość skończyła i któregoś razu przejechał tym pojazdem kawałek dalej i zaparkował w sposób prawidłowy.

  • Franio to nie moja bajka, ale dzisiejsze wpisy uważam za SUPER. Buractwo szpanuje

 3. Pewnie juz częsci jadą kurierami do kupujacych.

 4. desperat jakiś ukraść Renówke, i tak nie znajda, dzbany zapraszam do pisania, że obraża policja a jak mu auto ukradną to do nich zadzwoni, niech się buraki niebieskie wykażą, co z tego że zgłosi jak dzbany najwyżej potrafią mandaty za maseczki pisać a nie samochodów szukać.

 5. Niebieski traffic?? Widziałem! Tylko dzisiaj co najmniej 6..

 6. To żeczywiście trzega być desperatem, żeby ukraść taką strychę! ?

Z kraju