690 680 960

Mikołaj w taksówce, Mikołaj w autobusie. Są też prezenty (zdjęcia)

Mikołaja można dzisiaj spotkać za kierownicą autobusu a nawet taksówki. Pasażerowie mogą też liczyć na prezenty. Są to m.in. drobne upominki w postaci cukierków, lecz również vouchery na darmowe przejazdy taksówką.

Dzisiaj 6 grudnia, a więc Mikołajki. Gdziekolwiek nie spojrzeć, można zauważyć Mikołaja. Czerwone postacie z długą białą brodą można też spotkać za kierownicą lubelskich autobusów oraz taksówek. Tradycyjnie już część kierowców MPK przywdziało charakterystyczne stroje i przez cały dzień będą w nich wozić pasażerów. Niektórzy rozdają również cukierki.

Za Mikołajów przebrali się również kontrolerzy biletów. Do godziny 17:00 pasażerowie otrzymają cukierki, a najmłodsi książeczki edukacyjne „Kolorowa podróż po Lublinie”. Oczywiście osoby, które nie posiadają ważnego biletu nie mają co liczyć na żaden prezent. Nie przewidziano dla nich również taryfy ulgowej w postaci braku konsekwencji za jazdę „na gapę”.

W podobnym klimacie można przejechać dzisiaj również taksówką. Dwóch kierowców z korporacji Radio Taxi Czwórki przebrało się za Mikołajów i w tych strojach przyjeżdżają po pasażerów. Oczywiście rozdają również prezenty, w tym nawet vouchery na darmowe przejazdy taksówką. Akcja ta trwa do godzin wieczornych.

(fot. lublin112)

7 komentarzy

  1. Super akcja ! Przyjemnie poczytać miłe rzeczy 🙂

  2. Pozytywny akcent dnia);

  3. Ale byłby potok bluzgów, gdyby człowiek przebrany za mikołaja jechał na rowerze.

  4. Gitarka, miło było z rana zobaczyć „Mikołaja”. 🙂

  5. Bzdura. Kierownictwo dla wizerunku nakazuje pracownikom przebieranie się w krasnali. Chwyt marketingowy, nie miły gest.

Kursy walut

  • USD 4.4827zł -0.63%
  • GBP 5.4185zł -0.57%
  • EUR 4.6835zł -0.1%
  • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie