Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Międzyrzec Podlaski: Zderzenie trzech aut na krajowej 2. 10-miesięczne dziecko trafiło do szpitala

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim doszło do zderzenia trzech aut. Trzy osoby, w tym 10-miesięczne dziecko trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 17:40 na drodze krajowej nr 2, na odcinku pomiędzy Międzyrzecem a miejscowością Żabce. 22-letni kierowca auta marki Toyoty Carina nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i najechał na tył auta matki Hyundai i30. Siła uderzenia wypchnęła auto na przeciwległy pas ruchu. Tam doszło do zderzenia hyundaia z jadącym z naprzeciwka autem marki Volkswagen Passat.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe i policja. Trzy osoby trafiły do szpitala, w tym 10-miesięczne dziecko. Policjanci ustalają dokładne szczegóły zdarzenia. Droga w okolicach wypadku na czas prowadzonych czynności przez policjantów została całkowicie zablokowana.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

2014-07-20 23:27:56
(fot. lublin112.pl)

3 komentarze

 1. ’Za wiaduktem stali policjanci. Polowali na jelenie. Prawdziwi sprawcy tego wypadku. Wszystkie samochody gwaltownie zwalnialy.Dlatego ta toyota sie nie wyrobila. W Volkswagenie bylo dziecko i kobieta w ciazy. Oboje w szpitalu.

  • „fammo” – sugerujesz bardzo głupi powód wypadku, powinieneś chyba wójtem od tych 30 kropli zostać.
   Równie dobrze można uznać, że trzy dni wcześniej drogę przebiegł czarny kot i to jest przyczyną pecha.

  • „fammo” – to, że samochody zap…dalały tak jak nie powinny, a na widok „dyskoteki” dawały ostro w hamulce to ci nie przeszkadza, tylko, że policjanci tam byli???
   Nie napiszę nic na temat twojego móżdżku, bo mnie do sądu o obrazę pozwiesz.