Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych w Polichnie. Wystąpią też Meffis i Cleo

W Polichnie w powiecie kraśnickim odbędzie się organizowany pod naszym patronatem Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych. Dla osób lubiących trochę inną muzykę zaplanowano też koncerty Krystyny Giżowskiej, zespołu Meffis oraz Cleo.

W niedzielę 21 lipca na stadionie sportowym w Polichnie Czwartej w powiecie kraśnickim odbędzie się XVII Międzypowiatowy Festiwal Orkiestr Dętych. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:30 zbiórką orkiestr dętych przed budynkiem Gminnego Centrum Kultury w Polichnie. Następnie orkiestry przemaszerują do kościoła parafialnego. Tam w południe odprawiona zostanie msza święta.

Po niej odbędzie się przemarsz na stadion sportowy, gdzie o 13:45 nastąpi uroczyste otwarcie festiwalu. Od godziny 14:00 do godziny 18:00 będą trwały przesłuchania orkiestr dętych. Po nich nastąpi koncert zespołu Błękitne Korale z Zakrzówka a na godzinę 18:30 zaplanowano koncert kapeli Kalina Folk z Polichny. Pół godziny później odbędzie się koncert Krystyny Giżowskiej. Na godzinę 20:00 zaplanowano koncert zespołu Meffis a o 21:00 wystąpi gwiazda wieczoru Cleo.

Ci, którym będzie mało, do godziny 00:30 będą mogli bawić się na dyskotece pod gwiazdami. W trakcie wydarzenia trwać będzie zbiórka dla osób poszkodowanych w powodzi w Wierzchowiskach. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.


(fot. materiały organizatora)

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.4492zł -0.93%
  • GBP 5.461zł 0.08%
  • EUR 4.685zł -0.09%
  • CHF 4.7576zł -0.01%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin