690 680 960

Miała prawie 3 promile. Przewoziła trzech pasażerów, w tym dziecko

Blisko 3 promile alkoholu miała 43-latka kierująca fordem. Kobieta przewoziła w pojeździe troje pasażerów, w tym 4-letnie dziecko.

W minioną sobotę około godziny 17 kraśniccy policjanci zauważyli na ul. Janowskiej w Kraśniku forda, którego sposób jazdy wskazywał, że kierująca nim kobieta może być pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. Za kierownicą forda siedziała 43-letnia mieszkanka gminy Zakrzówek. Kobieta przewoziła troje pasażerów, w tym 4-letnie dziecko.

Badanie trzeźwości kierującej wykazało, że miała ona w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Dorośli pasażerowie samochodu również byli nietrzeźwi. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Z pomocą dotarcia kierującej i jej pasażerom do domu na miejsce zatrzymania przybył sąsiad, który zobowiązał się również do opieki nad dzieckiem do czasu wytrzeźwienia matki.

Wkrótce 43-latka stanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Zamknąć ja za kraty

  • Nie da się zamykać wszystkich, bo pierdle są tak przepełnione, że robią bokami.
   Kiedyś, jak rządziła jedynie słuszna partii, wszyscy oczekiwali kolejnej amnestii, a obecnie rządzący jakby nieco zapomnieli o tej formie łaski. Kombinują koło Konstytucji, czasu nie mają, czy co…

 2. Pięć koła na dzień dobry plus koszty sądowe, dożywotnio prawko i dwa lata w zawiasach. Myślę, że kara była by odpowiednia. Szkoda dziecka bo zabije gdzieś na drzewie następnym razem.

 3. Ciekawe czy zostanie ukarana,gdyż tłumaczy wyższą koniecznością.Niech żyje gerdorsf.

 4. pijanica nie siedzi ?

Kursy walut

 • USD 4.3269zł -0.22%
 • GBP 5.302zł -0.63%
 • EUR 4.6069zł -0.31%
 • CHF 4.7752zł -0.12%

Polub nas