Piątek, 14 czerwca 202414/06/2024
690 680 960
690 680 960

Miała prawie 3 promile. Przewoziła trzech pasażerów, w tym dziecko

Blisko 3 promile alkoholu miała 43-latka kierująca fordem. Kobieta przewoziła w pojeździe troje pasażerów, w tym 4-letnie dziecko.

W minioną sobotę około godziny 17 kraśniccy policjanci zauważyli na ul. Janowskiej w Kraśniku forda, którego sposób jazdy wskazywał, że kierująca nim kobieta może być pod wpływem alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali auto do kontroli. Za kierownicą forda siedziała 43-letnia mieszkanka gminy Zakrzówek. Kobieta przewoziła troje pasażerów, w tym 4-letnie dziecko.

Badanie trzeźwości kierującej wykazało, że miała ona w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Dorośli pasażerowie samochodu również byli nietrzeźwi. Kobiecie zostało zatrzymane prawo jazdy. Z pomocą dotarcia kierującej i jej pasażerom do domu na miejsce zatrzymania przybył sąsiad, który zobowiązał się również do opieki nad dzieckiem do czasu wytrzeźwienia matki.

Wkrótce 43-latka stanie przed sądem. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Autor: redakcja

6 komentarzy

  1. Zamknąć ja za kraty

    • Nie da się zamykać wszystkich, bo pierdle są tak przepełnione, że robią bokami.
      Kiedyś, jak rządziła jedynie słuszna partii, wszyscy oczekiwali kolejnej amnestii, a obecnie rządzący jakby nieco zapomnieli o tej formie łaski. Kombinują koło Konstytucji, czasu nie mają, czy co…

  2. Pięć koła na dzień dobry plus koszty sądowe, dożywotnio prawko i dwa lata w zawiasach. Myślę, że kara była by odpowiednia. Szkoda dziecka bo zabije gdzieś na drzewie następnym razem.

  3. Ciekawe czy zostanie ukarana,gdyż tłumaczy wyższą koniecznością.Niech żyje gerdorsf.

  4. pijanica nie siedzi ?

Z kraju