Miała ponad 1,7 promila, przyszła odebrać dziecko z przedszkola. „Zjadłam czekoladową baryłkę z alkoholem. Stąd ten wynik”

Przedszkolanki powiadomiły policję, że nietrzeźwa kobieta przyszła odebrać dziecko. Na miejscu interweniowali mundurowi, 40-latka miała ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Wynik ten tłumaczyła zjedzeniem czekoladki z alkoholem.

W miniony piątek łukowscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że do przedszkola przyszła nietrzeźwa kobieta, która chciała odebrać dziecko. Mundurowi pojechali we wskazane miejsce i dowiedzieli się, że 40-letnia łukowianka chciała odebrać z przedszkola swoją córeczkę. Przedszkolanki zauważyły jednak, że kobieta najprawdopodobniej znajduje się pod działaniem alkoholu i nie przekazały jej dziecka.

Badanie kobiety alkomatem wykazało, że 40-latka miała w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Nieodpowiedzialna mama oświadczyła funkcjonariuszom, że godzinę wcześniej zjadła czekoladową baryłkę z alkoholem. Mówiła, że właśnie stąd ten wynik.

Policjanci nie uwierzyli w historię o baryłce i chcieli przekazać 3-latkę pod opiekę dziadka dziewczynki. Jednak okazało się, że starszy mężczyzna jest schorowany i że nie będzie mógł należycie opiekować się wnuczką.

Funkcjonariusze podjęli decyzję o przekazaniu dziewczynki opiekunkom z Placówki Wielofunkcyjnej, gdzie mimo protestów i niezadowolenia nietrzeźwej mamy odwieziono 3-latkę. Teraz o zaistniałej sytuacji i przeprowadzonej interwencji policjanci powiadomią Sąd Rodzinny.

(fot. Andreas Lischka z Pixabay)

Zobacz również

14 komentarzy

 1. Dyrdymałko Eustachy

  A gdzie można kupić takie „baryłki”, że już po jednej chodzi sie po ścianach w pijackim amoku ?

 2. A gdzie tatuś ? Dlaczego ludzie nie radzący sobie z życiem robią dzieci … dla własnego dobra powinni się sterylizować

 3. Dyrdymałko Eustachy

  A widzisz pijaczko, nawet „po jednej baryłce” nie powinno sie chuchać w słodki dzióbek dziecięcia, bo teraz o zaistniałej sytuacji i przeprowadzonej interwencji policjanci powiadomią Sąd Rodzinny i będziesz musiała ze trzy razy po 500 plus oddać na rzecz fundacji wychowania w trzeźwości.

 4. Krzysztof,, Ochota,,

  Walentynki były przecież. Ponad jeden promil na kobietę po wschodniej stronie Wisły to często bywa niezauważalne. 😁

 5. Ach ten Pis. Rozpił suwerena jak dziedzic pańszczyźnianego chłopa. A jeszcze oduczył go oracować

 6. A najbardziej w tym wszystkim szkoda dziecka… 😪

  • Masz rację, bo mamusi co prawda nie zamkną, ale jakąś karę grzywny wyznaczą i szlag trafi kilka 500 plusów, które jak wiadomo dzieciom jest dedykowane.

 7. BRAWO PRZEDSZKOLANKI ZA CZUJNOŚĆ ! NALEZY Z CAŁA SIŁA WALCZYĆ Z PATOLOGIA. CO ZA STARA RURA KTÓRA JESZCZE SMIE PRZYJSC PIJANA PO DZIECKO? KURATOR, ODEBRANIE ZASIŁKÓW I SKIEROWANIE DO PRACY! TAK JAK TO JEST W USA.

 8. Ale nie przyjechała samochodem , jest postęp 😅

 9. To nie była baryłka tylko Baryła

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.968zł -0.88%
  • GBP 4.9223zł 0.02%
  • EUR 4.4202zł -0.68%
  • CHF 4.1401zł -0.53%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online