Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Miał zakaz zbliżania się do byłej żony. Zaatakował kobietę metalową szufelką, a pasierbicę motyką (zdjęcia)

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego zatrzymali 52-letniego mężczyznę, który napadł na byłą żonę oraz pasierbicę. Mężczyzna w 2020 r. wyszedł z więzienia, gdzie odbywał karę za znęcanie się. Co więcej, miał również sądowy zakaz zbliżania się do obu kobiet.

W miniony poniedziałek w jednym z domów na terenie gminy Rachanie w powiecie tomaszowskim doszło do awantury. 52-letni mężczyzna za pomocą metalowej szufelki zaatakował byłą żonę bijąc ją po całym ciele. Powodem zachowania mężczyzny była odmowa kobiety wydania jedzenia i pieniędzy. Podczas awantury 52-latek groził pozbawieniem życia byłej żonie i będącej w domu pasierbicy.

Przerażona zachowaniem mężczyzny 27-latka wybiegła z domu wołając pomocy. Mężczyzna ruszył za nią, zadając jej uderzenia tym, co akurat znalazł pod ręką. Kobieta została kilkukrotnie uderzona motyką. Ostatecznie udało jej się uciec do sąsiada, gdzie oczekiwał na przyjazd policji i pogotowia ratunkowego.

Przed przyjazdem policjantów 52-latek uciekł zabierając motykę oraz pieniądze należące do byłej żony. Kryminalni szybko zatrzymali mężczyznę, który został doprowadzony do prokuratury, a następnie do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Mężczyzna w trakcie zdarzenia był nietrzeźwy i posiadał sądowy zakaz zbliżania się do kobiet. W przeszłości odbywał już karę 5 lat pozbawienia wolności za znęcanie się nad żoną i pasierbicą. Wkrótce 52-latek stanie przed sądem.

Miał zakaz zbliżania się do byłej żony. Zaatakował kobietę metalową szufelką, a pasierbicę motyką (zdjęcia)

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

6 komentarzy

  1. Brakuje najważniejszej informacji. Czyj to wyborca?

  2. jak nie miał teczowej flagi to hu mu zrobią 🙂

  3. polska wieś…

Z kraju