690 680 960

Mężczyzna postrzelił się z broni myśliwskiej, był nietrzeźwy

Chełmscy policjanci ustalają okoliczności postrzelenia się z broni myśliwskiej przez 52-latka. Mężczyzna w chwili zdarzenia był nietrzeźwy.

Do zdarzenia doszło we wtorek w południe na terenie gminy Dubienka w powiecie chełmskim. Policjanci otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że 52-letni mężczyzna postrzelił się z broni myśliwskiej.

Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że do zdarzenia doszło w miejscu zamieszkania 52-latka, w chwili, gdy mężczyzna chciał schować dubeltówkę do szafy. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Badania na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że mężczyzna był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało niemal 3 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zabezpieczyli broń, na którą 52-latek posiada pozwolenie. Materiały w tej sprawie zostaną przekazane do prokuratury w celu oceny prawno-karnej.

(fot. Policja Chełm)

4 komentarze

 1. Nietrzeźwy myśliwy bawiący się bronią?
  Nie, to przecież niemożliwe w tym kraju 🤣

  • Aż dziwnie, że się postrzeli. Na trzeźwo to jeszcze bym zrozumiał – myśliwy ręka zadrżała. Ciekawe, czy na tym polowaniu były małe dzieci w końcu przyzwolenie na to dał sam wódz naczelny.

 2. Dziwne gdyby był trzeźwy 😂

 3. A analiza balistyczna mówi, że strzał został oddany z odległości 3m.

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas