Piątek, 19 kwietnia 202419/04/2024
690 680 960
690 680 960

Mercedes zderzył się z ciężarówką. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Zamość (zdjęcia)

Dwa pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 17 w Łopienniku. Na miejscu pracują policjanci i strażacy. Z obu stron utworzyły się korki.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 12:20 w miejscowości Łopiennik Górny w powiecie krasnostawskim. Na drodze krajowej nr 17, na odcinku między Lublinem a Krasnymstawem, zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, 54-letni kierowca osobowego mercedesa wjechał w ciężarówkę. Na szczęście nikt nic odniósł poważniejszych obrażeń ciała i policjanci zakwalifikowali wstępnie zdarzenie jako kolizję. Obecnie funkcjonariusze prowadzą czynności w tej sprawie.

Występują utrudnienia w ruchu. Początkowo droga była zablokowana, obecnie udrożniony został jeden pas jezdni. Z obu stron utworzyły się korki.

AKTUALIZACJA

Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzenia, 54-letni kierowca MErcedesa na odcinku drogi dwujezdniowej wyprzedzał pojazdy jadące lewym pasem ruchu. W momencie próby zjechania na swój pas ruchu wjechał na tył samochodu ciężarowego marki Scania, którym kierował 62–latek z Krasnegostawu. Na szczęście nikt z uczestników zdarzenia nie odniósł poważnych obrażeń. Badanie policyjnym alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Mercedes zderzył się z ciężarówką. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Zamość (zdjęcia)

Mercedes zderzył się z ciężarówką. Utrudnienia w ruchu na trasie Lublin – Zamość (zdjęcia)

(fot. nadesłane\Policja Krasnystaw)

8 komentarzy

 1. Jakim tzreba być dzbanem by w tamtym miejscu zrobić wypadek. To tylko potrafią LKS i LSW

  • LU jak wyjedzie poza bramy miasta też nie lepsi. Także poćwicz przepisy ruchu drogowego.

   • wielu i wiele LU nie wiedzą nawet jak włączyć kierunkowskaz a widać to przy dojeżdżaniu do wszystkich skrzyżowań

  • niestety zmartwię Ciebie kolego to nie był samochód ani z LKS ani LSW tylko PNK a sprawca wypadku był z Zamościa

 2. A w jakim kierunku jechał ten mercedes?

 3. Był mercedes teraz będzie sedes :p

 4. Lewym pasem jechały pojazdy które wyprzedzał czyli jechał prawym i potem chciał wrócić na swój czyli lewy??? Coś to jakiś dziwny opis jakby z UK.

  • Maliniak inżynier

   Ten opis to w ogóle jakby z czterech liter wzięty. Gdzie tam niby jest droga dwujezdniowa? Ja widzę drogę jednojezdniowa dwukierunkową o trzech pasach ruchu. Podejrzewam, że taka wiadomość przekazała pani lub pan rzecznik krasnostawskiej komendy.

Z kraju