Mateusz Morawiecki: „Zaczniemy od szczepienia najbardziej narażonych grup – naszych seniorów, personelu medycznego i służb mundurowych”

W piątek odbyło się spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z przedstawicielami Pfizer Polska, które poświęcone było współpracy w zakresie przygotowania zakupu i dystrybucji szczepionek przeciwko COVID-19.

71 komentarzy

 1. Gdyby były relacje z szpitali i pokazywano chorych na salach oraz przedstawiano jak ludzie przechodzą chorobę to by było bardziej wiarygodne , duźo się trzeszczy i liczbami obstawia ale to do ludzi nie przemawia,

 2. Bzdury. Nie mozna wymyslic szczepionki skutecznej na mutujaca grype. Bo tym jest covid. Grypa i tyle.

 3. Coraz więcej ludzi zaczyna myślec, to jest pozytywne,, szkoda że dopiero krok od krawędzi zaczynamy myśleć, jeszcze tylko trzeba się zacząć jednoczyć…

 4. zastanowmy sie ile zarabia lekarz,ktory bedzie wstrzykiwal szczepionke.5tys..10?i teraz pomyslmy czy lekarz,ktory wie,ze szczepionka moze miec skutki uboczne bedzie ostrzegal pancjenta o tym ze jego stan zdrowia moze sie pogorszyc ryzykujac utrate pracy i dobrej placy?dlatego wlasnie lekarze maja u mnie 0 zaufanie.lekarze z powolania odeszli do lamusa.to se ne wrati,oj nie.

  • Lekarz nie wstrzykuje szczepionki. Więc cały ten wywód możesz se na ścianie powiesić. I za 10 lat przeczytać, myśląc- ale im napisałem- ale byłem wtedy mądry.

   • lekarz decyduje o zaszczepieniu… a aplikuje go uprawniona pielęgniarka
    jednak wcześniej podpisujesz cyrograf, że zrzekasz się jakichkolwiek roszczeń wobec lekarza, pielęgniarki, NFZ, rządu i korpo farmaceutycznego… w razie wystąpienia NOP (wiesz co to takiego..?)..!!!
    Co zaskoczony…? .. nigdy nie czytałeś co podpisujesz szczepiąc się lub dzieci…?

    • Przed każdym zabiegiem podpisuje się zgodę, potwierdzając, że jest się świadomym ryzyka. Nie wiem co tu odkrywczego. A ze skrótami medycznymi- to nie sądzę, że jesteś w stanie mnie zaskoczyć. Przy zwykłej iniekcji może się igła w … mięśniu złamać i wiesz jaki jest skrót na takie zdarzenie? Tego nie wyguglasz.

 5. ***** ***

 6. Najsampierw zaszczep siebie i swoją rodzinkę vateuszku maowiecki….

 7. Przestańcie się podniecać informacjami i szczepionce. Najpierw niech sprawdzą dobrze tych przedstawicieli bo znowu się okaże, że kasa poszła a towaru nie na i nie będzie. Tym bardziej nie będzie zwrotu kasy.

 8. Oby szczepionki dla lekarzy i pielęgniarek były takie same co dla seniorów.

 9. Zacznijmy od tego czym on chce szczepić ? Prezes Pfizer-a sprzedał swoje akcje nie czekając na bajońskie zyski ze szczepionki – do tego te wymagania transportowe -70% wiadomo że 99% ludzi będzie szczepionych placebo bo nikt nie będzie w stanie zagwarantować takich warunków transportowych – nie wspomnę o naszej służbie zdrowia gdzie ona miała by niby trzymać te szczepionki jak chcą szczepić na parkingach w punktach pass thru !

 10. Ja Was Robaczki wszystkich zaszczepię. Robię już listę chętnych 🙂 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8208zł -0.41%
  • GBP 5.2393zł -0.5%
  • EUR 4.5414zł -0.37%
  • CHF 4.1265zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja