690 680 960

Maszty z biało-czerwoną flagą mogą stanąć w każdej gminie. Decyzja należy do mieszkańców

Rząd postanowił sfinansować maszty z flagami dla każdej gminy w kraju. Jednak to od mieszkańców ma zależeć, czy w ich gminie taki maszt powstanie. Konieczne jest bowiem zebranie odpowiedniej liczby głosów poparcia.

37 komentarzy

  1. chodzi tylko o pranie kasy i dorabianie na boku, masz za 20k wycenią na 200k i tak zaksięgują żeby stworzyć iluzję: no cóż mamy deficyt bo Polacy chcieli maszty, proszę o to koszty programu. Ponadto znając PiS zaraz utworzą nowe ministerstwo ds. flag narodowych i powierzą tekę np. Macierewiczowi który sobie weźmie 5 wiceministrów ds. fundamentów, masztów, olinowania, koloru czerwonego i białego, do tego każdy z wice weźmie sobie po kilku znajomych jako doradców i tak z budżetu wyparują kolejne mldy, no i umocnimy polską pozycję na 1 miejscu w UE pod względem liczebności rządu bo plan jest taki żeby Niemcy mieli o połowę mniejszy, w zemście za zarobki…..

  2. najpierw skopiowali warszawe i w lbn postawili flage na rondzie a teraz wymyslili ze wszedzie walna, bogaty kraj wala pieniedzmi gdzie sie da

Kursy walut

  • USD 4.33zł -0.5%
  • GBP 5.3242zł -0.23%
  • EUR 4.6816zł -0.09%
  • CHF 4.7205zł -0.62%

Polub nas