Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Marysin: Zderzenie skody z sarną. Zwierzę nie przeżyło

Po raz kolejny na drogach naszego regionu miało miejsce zderzenie samochodu z dzikim zwierzęciem. Tym razem sarna nie przeżyła konfrontacji z pojazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 809 Krasienin – Lublin. W miejscowości Marysin samochód osobowy zderzył się z sarną. Na miejscu interweniowała policja.

Jak nas poinformowano, kierujący skodą mężczyzna jechał od strony Lublina w kierunku obwodnicy miasta. Kilkaset metrów przed rondem na jezdnię wtargnęła sarna. Pomimo hamowania nie udało się uniknąć zderzenia. Sarna nie przeżyła kontaktu z pojazdem.

Warto pamiętać, że wiosna to okres, kiedy dzikie zwierzęta stają się bardzo aktywne. Potrafią przemierzać duże odległości i coraz częściej, będzie istniało ryzyko napotkania ich na drogach.

2016-03-22 10:42:27
(fot. nadesłane – Tomasz)

9 komentarzy

  1. Sarna nie przeżyła, i co z tego. Ważne że kierowcy nic się nie stało.

  2. czy ten ktoś rozwoził pizze?

  3. Kierowca oczywiście otrzymał „zasłużony” mandat od Policji?

  4. biedna sarenka 🙁

  5. Po raz kolejny i nie ostatni, te zwierzęta są głupie. Stoją przy drodze, niby to skubia trawke, na drugą stronę nie przejdą, ale jak usłyszą silnik i zobaczą światła to ruszają z kopyta na jezdnię prosto pod koła, bo sobie przypomną za chciały przejść, zamiast spier****c w druga strone do lasu.

Z kraju