W Lublinie odbędzie się gala MMA -Thunderstrike Fight Leauge NASZ PATRONAT

Pod koniec stycznia w lubelskiej hali MOSiR reprezentanci Lublina i Lubelszczyzny zawalczą o tytuł najlepszego w sportach walki. O pas mistrza zawalczy reprezentant Łęcznej – Łukasz Bieniek a jego rywalem będzie Grzegorz Szulakowski z Namysłowa.

Szósta edycja gali MMA Thunderstrike Fight Leauge odbędzie się 24 stycznia w lubelskiej hali MOSiR przy al. Zygmuntowskich. Zawalczy na niej wielu zawodników z Lubelszczyzny oraz wystąpi wielu reprezentantów Lublina m.in. Piotr Jaszczuk czy Marceli Grzeluk. Będziemy także świadkami pierwszego historycznego pojedynku o pas mistrzowski organizacji Thunderstrike Fight League. Pierwszymi pretendentami do mistrzowskiego tytułu na szóstej edycji eventu, będą zawodnicy związani i walczący dla organizacji TFL. Reprezentantem Lubelszczyzny w tej konfrontacji, jest promowany przez ligę walki Łęcznianin Łukasz Bieniek który trzykrotnie zwyciężał dla lubelskiej organizacji. Jego rywalem będzie, niezwykle medialny i utalentowany Grzegorz Szulakowski.

Zawodnicy będą walczyć według reguł najlepszej organizacji na świecie UFC. – Wzorujemy się na standardach, które wyznacza najlepsza liga na świecie UFC. Długo czekaliśmy na tą decyzję ale nie możemy stać w miejscu i musimy się rozwijać. Do listy dozwolonych uderzeń dołączamy uderzenia łokciem. Walka mistrzowska toczona będzie na dystansie 3×5 minut, tak jak pozostałe pojedynki. – wyjaśnia organizator TFL Jacek Sarna. Organizatorzy zdecydowali się na zawodników z Lubelszczyzny, gdyż to właśnie tutaj jest ich największa ilość kibiców. – W Stolicy mają swoje gwiazdy, na Pomorzu swoje a my na Lubelszczyźnie mamy swoje i o to chodzi – dodaje Jacek Sarna.

Emocjonujący ma być również pojedynek Piotr Jaszczuk vs Marceli Grzeluk, nazywany „lubelską wojną”. Obaj zawodnicy mierzyli się już na galach TFL , ale tym razem będzie to pojedynek szczególny. Obaj pochodzą z Lublina, obaj wracają po perypetiach zdrowotnych, obaj wystąpią przed własną fenomenalną publicznością.. Tej konfrontacji towarzyszyć będzie dodatkowy smaczek. Trenerem Jaszczuka jest wybitny trener, oraz utytułowany zawodnik BJJ Wojciech Klimkiewicz, natomiast mentorem Grzeluka jest niezwykle popularny w Lublinie specjalista od stójki Paweł Latało.

Portal lublin112.pl jest partonem medialnym wydarzenia.

(fot. materiały organizatora)
2015-01-01 21:51:36

5 komentarzy

 1. po ile bilety ?

 2. A bedzie transmisja Live w tv?

 3. A kto jest organizatorem tej gali ??

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7816zł -0.43%
  • GBP 5.2474zł 0.46%
  • EUR 4.5474zł -0.02%
  • CHF 4.1348zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja