Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Zderzyli się pod galerią handlową

Dwa samochody osobowe zderzyły się pod galerią handlową na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11:30 na ul. Magnoliowej w Lublinie. W rejonie galerii handlowej Olimp zderzyły się dwa samochody osobowe: fiat i subaru. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze lubelskiej drogówki, kierujący subaru mężczyzna wyjeżdżał z drogi podporządkowanej. Wymusił pierwszeństwo przejazdu na fiacie jadącym od strony ul. Bursaki w kierunku al. Spółdzielczości Pracy.

Żadna z osób podróżujących pojazdami nie odniosła obrażeń. Kierowcy obu aut byli trzeźwi. Na miejscu pracują funkcjonariusze policji, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

fr5

fr3

2017-02-14 12:47:43
(fot. lublin112.pl)

20 komentarzy

 1. Kto to widział pod galerią się zderzać – jakby już było za mało miejsca gdzie indziej.

 2. sałata i wszystko jasne, uprzejmość na najniższym poziomie

  • Ostatnio uprzejmość doprowadziła do kolizji 3 aut na Jana Pawła II. Lepiej olać uprzejmość i pojechać dalej całym samochodem. W tym konkretnym przypadku nie chodziło o uprzejmość tylko zwykłe wymuszenie – koleś poczekałby chwilę i Subaru byłoby całe a tak ze swojego OC wyklepie sałatę i jeszcze skoczą mu składki.

  • Szkoda na takich jak ty nawet słów!

   • Salata wy jezdzic nie umiecie sami powodujecie stluczki i nie przestrzegacie przepisów zal taki debili zagrożenie życia wy stearzacie

    • A co ty wiesz łebcunie o jeździe wymósił pierwszeństwo subaru i to jego wina szkoda strzępić ryja na takich jak Ty

  • A co ma idioto piernik do wiatraka? Taksówka miała pierwszeństwo i koniec kropka, a Ty z jakąś uprzejmoscia wyjeżdżasz? Jeżeli masz prawo jazdy, to wróć na egzamin, bo stwqrzasz realne zagrożenie na drogach, kretynie.

 3. Możliwości są dwie, albo sałata chciał uzyskać szkodę całkowitą, albo subaru się wcieło, bo zawsze się wcina i dotychczas się udawało.

 4. Subaru wgnieciony błotnik, Fiacina — brak koła. Jest różnica panie.

 5. Ten fiacina nie jest nawet wart 2000 zł. Mimo że to nie jego wina, dobrze że już nie będzie woził turystów po „Mieście Inspiracji ” bo po prostu wstyd przez duże W.

  • Dam ci telefon do mercedesa klasy s, tyle że nie pojedziesz za dychę jak tym fiaciną, ale za stówkę. Podarujesz sobie odrobinę luksusu 😆

  • Wstyd to kraść i z taboreta spaść. Nie każdy ma ochotę kupować nowy samochód po to żeby go rozbijać o takich hmm…. „wyczynowych” kierowców jak ten z subaru.

 6. 10?, za 6 tys. zrobią ją w najlepszym serwisie

 7. A propos uprzejmości, kultury i znajomości przepisów. Sałata i kultura? Zapomnij!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=V_Inwg_3Lbk

  • A Pan grzegorz od kępy to nie wie, że nie używa się klaksonu w terenie zabudowanym? Poziom nauki z gownianego widzę, że się nie zmienił

 8. Żal mi trochę takiego ładnego STI-a .Tak się składa ,ze wyjeżdżałem z drugiej strony ewidentnie było widać ,że sałata zrobił to celowo Subaru nie wjechało na jego pas.

 9. Ludzie macie tak posrane w glowach ze zal jest filmik z subaru i z kamer ze fat nawet nie zwolnil tylko przyspieszyl a subaru stalo w trakcie zderzenia zal mi was poprostu tepaki.. pozdrawiam salaciaza frendzla ktury kasy szuka na odszkodowaniu zal.