Lublin, Puławy: Ośrodki wodne rozpoczęły sezon

mso 9]>–>

Normal
0
21

Lubelski oraz puławski MOSiR w sobotę otworzyły swoje wodne obiekty dla mieszkańców. Jednak pomimo słonecznej pogody zarówno w Lublinie jak i w  Puławach tłumów nie było.

Na lubelskim Słonecznym Wrotkowie na spragnionych wodnych szaleństw czekają trzy baseny rekreacyjne, basen pływacki oraz brodzik dla dzieci. Adrenaliny dodaje 100-metrowa zjeżdżalnia wodna, do dyspozycji są także turbozjeżdżalnia, zjeżdżalnia rodzinna a również place zabaw: wodny i wyspa piratów. Czynna jest ponadto wypożyczalnia sprzętu pływającego oraz rowerów.

W Puławach zaś otworzono Park Wodny przy ul. Hauke Bossaka. Znajduje się tam 50-metrowa odkryta pływalnia z podgrzewaną wodą, pływalnia rekreacyjna oraz brodzik dla dzieci. Dodatkowo trzy zjeżdżalnie wodne: jedna 65-metrowa i dwie 13-metrowe oraz plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w siatkówkę plażową. Wypożyczalnia sprzętu oferuje kajaki, rowery wodne, katamaran, motorówki i żaglówkę.

Jednak mimo że sobota była słoneczna oraz gorąca w obu ośrodkach nie było widać dużego zainteresowania mieszkańców. Nad lubelskim Zalewem Zemborzyckim owszem było sporo osób, jednak większość bądź bawiła się na zamkniętej imprezie integracyjnej, którą zorganizowała jedna z firm, bądź też zażywała kąpieli słonecznych na ogólnodostępnej plaży. Zaledwie kilkanaście osób można było zobaczyć na terenie płatnego kompleksu basenów. Jak nas poinformowano łącznie Słoneczny Wrotków odwiedziło kilkaset osób.

Niewiele więcej chętnych było w puławskim MOSiR-ze. Mieszkańców nie przyciągnął nawet fakt, iż pierwszego dnia od młodzieży szkolnej i studentów nie pobierano opłat za wejście na teren ośrodka.

null
null
null
null

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!