Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Pracownik firmy kurierskiej okradał przesyłki

Kryminalni z VI komisariatu zatrzymali pracownika jednej z firm kurierskich. Mężczyzna ukradł dwie przesyłki z zawartością nowych telefonów komórkowych.

Policjanci z VI komisariatu otrzymali dwa zgłoszenia o niedostarczeniu telefonów, które zostały wysłane do klientów przez operatora jednej z sieci telefonii komórkowej.

-Kryminalni ustalili, że doszło do kradzieży przesyłek, których dopuścił się pracownik firmy kurierskiej. Okazał się nim 23-letni mieszkaniec Lublina. Podczas przeszukania policjanci ujawnili jeden z telefonów w jego samochodzie. Drugi został wstawiony do lombardu przez jego brata – informuje asp. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

23-latek przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze 5 miesięcy pozbawienia wolności w zawieszeniu na 2 lata, oraz karze grzywny.

2014-09-11 09:47:46
(fot. lublin112.pl)

13 komentarzy

 1. No to zarobił.Wśród informacji nie przeczytałem czy dalej pracuje w tej firmie.Jeżeli dalej,to jaką firmę mam omijać.

 2. Skoro poszedł siedzieć na 3 miesiące to jak ma pracować ?? 🙂

 3. Po pierwsze nie na 3 miesiące tylko 5 miesięcy po drugie na 2 lata w zawieszeniu czyli jest na wolności a po 2 latach odraczają mu wyrok a jak w przeciągu 2 lat coś zrobi to mu doliczają te 5 miesięcy do wyroku pozbawienia wolności

 4. Mateusz Ty tak na poważnie? Tak ciężko zrozumieć co oznacza „5 miesięcy w zawieszeniu na 2 lata?”. Poczytaj w googlach bo mi już ręce opadły na Twój intelekt.

 5. W zawieszeniu na 2 lata trzeba umieć czytać ze zrozumieniem-:)

 6. Ofelia Cimcirymkiewiczówna

  Przyganił kocioł garnkowi – tak to jest jak nie bardzo rozgarnięci gimnazjaliści biorą się za czytanie tekstów dla dorosłych.

 7. Tylko 2 firmy współpracują z sieciami telefonicznymi – DPD i DHL. Jednak po czymś takim na pewno już nie zrobi kariery jako kurier.

 8. Tej grzywny dostał tyle,że aż opłaca się kraść.

 9. Do Złodzieja.To wal i ty w tym kierunku.Zobaczysz jak długo będą się ciągnęły zasrane papiery za Tobą.

 10. 10 przykazań nie uczyli? Jedno z nich to „Nie kradnij”, inne zaś to „Nie czyń drugiemu , co Tobie nie miłe”.
  I wszystko na ten temat.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo