Lublin: Poszukiwani właściciele skradzionych rowerów

Jeżeli straciliście w ostatnim czasie rower możecie zajrzeć na II Komisariat Policji w Lublinie. Czekają tam jednoślady do identyfikacji.

Mundurowi z Komisariatu II Policji w Lublinie informują, że przed kilkoma dniami na terenie miasta odnaleźli rowery, które najprawdopodobniej zostały skradzione lub zagubione.

Ponieważ fakt utracenia tych jednośladowy nie został zgłoszony na II komisariacie, funkcjonariusze poszukują ich prawowitych właścicieli. Na terenie drugiego komisariatu czekają w sumie cztery rowery następujących marek: KELLYS, CHALLENGE, SCOTT, ROCKRIDER.

Osoby, które zagubiły lub też utraciły rower i są w stanie podać jego znaki szczególne oraz potwierdzić prawo własności do niego, prosimy o zgłoszenie się na ul. Walecznych 1. Zainteresowane osoby mogą kontaktować się też telefonicznie z osobą prowadzącą postępowanie pod nr tel. (81) 535-52-51.

Przy tej okazji, apelujemy do mieszkańców miasta, aby prawidłowo zabezpieczali swoje jednoślady przed kradzieżami. Przypominamy również o możliwości oznakowania roweru w jednostce Policji. Znakowanie jest bezpłatne, wystarczy mieć ze sobą dowód zakupu roweru oraz dowód tożsamości.

2014-09-19 19:51:20
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS