690 680 960

Lublin: Pijany kierowca, bez uprawnień, kradzionym pojazdem uszkodził trzy zaparkowane auta

Wczoraj lubelscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę, który uderzył mercedesem w trzy zaparkowane auta. Jak się okazało 42-latek poruszał się kradziony autem i nie miał uprawnień do kierowania.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 14. Mundurowi z lubelskiej drogówki dostali wezwanie na ul. Grodzką. Miała tam miejsce kolizja czterech pojazdów.

– Kierujący mercedesem 42-letni mieszkaniec Radomska jadąc całą szerokością ulicy uderzył w trzy prawidłowo zaparkowany samochody. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy. Urządzenie do badania trzeźwości wykazało u niego ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami – informuje st. sierż. Kamil Gołębiowski z KWP Lublin.

W trakcie sprawdzania pojazdu, którym poruszał się mężczyzna okazało się, że mercedes jest poszukiwany przez włoską policję. Auto zostało przetransportowane na parking strzeżony, natomiast 42-latek po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty.

Mężczyzna odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, spowodowanie kolizji drogowej oraz kierowanie bez uprawnień.

– Funkcjonariusze wyjaśniać będą również w jaki sposób wszedł w posiadanie poszukiwanego samochodu – dodaje st. sierż. Kamil Gołębiowski.

2015-04-29 10:22:27
(fot. ilustr. lublin112.pl)

2 komentarze

  1. kumulacja, a i tak dostanie tylko zawiasy

  2. Z rok zawiasów pewnie dostanie…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Festyn Rodzinny na Rynku w Modliborzycach
Koncert: Śpiewajmy Piosenki Żołnierskie
Zlot motocyklowy w Szczebrzeszynie
Obchody Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin
Piknik Rodzinny w Konopnicy