Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

Lublin: Marihuana i konopie w mieszkaniu na os. Nałkowskich

Wczoraj policjanci z Lublina weszli do jednego z mieszkań na os. Nałkowskich, gdzie natrafili na marihuanę i namiot do uprawy konopi. Zatrzymano parę 25-latków, która odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających.

W środę policjanci z Lublina weszli do jednego z mieszkań na terenie osiedla Nałkowskich. Funkcjonariusze mieli informacje, że mogą znajdować się tam narkotyki. Podejrzenia mundurowych były słuszne. Podczas przeszukania natrafiono na namiot do uprawy konopi oraz prawie kilogram suszy z konopi indyjskich.


– W mieszkaniu zatrzymana została 25-latka. Jeszcze tego samego dnia policjanci zatrzymali także jej 25-letniego znajomego. Dziś oboje zostaną przesłuchani. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności – informuje podkom. Andrzej Fijołek z KWP Lublin.

2016-01-14 10:21:05
(fot. wideo KWP Lublin)

19 komentarzy

  1. Tacy ludzie, których złapano są najmniej szkodliwą komórką społeczną w tym naszym Kraju, ponieważ nie opuścili Polski, płacą w Polsce, są samo wystarczalni lub się wspomagają, nie kradną, siedzą cicho i spokojnie. Dziwi mnie dlaczego wódkę, pryty i sikacze nie są zwalczane co sieją gorsze spustoszenia takie jak agresja, bełkot, zatkany mózg, przemoc, przestępstwa… biją małe dzieci!!!! niszczą rodziny! Powodują najwięcej wypadków na drodze i w pracy! Ooo zniszczonym waszym mieniu i honorze nie wspomnę! Pobódka Polsko!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Rechotnik popularny

    Nie dziw się, że alkohol w każdej postaci nie jest zwalczany, wszak nie kto inny jak Rząd ma z tego największe korzyści, jedyne co zaciekle zwalcza to brak polskich znaków akcyzy skarbowej na tych jakże popularnych wyrobach.

  3. Ania z GrubeTopy.pl

    „Funkcjonariusze mieli informacje” i tu jest sedno sprawy

    Pozdrawiam Ania z GrubeTopy.pl

Z kraju

Polityka i społeczeństwo