690 680 960

Lubelski Sanepid poszukuje osób, które były w parku rozrywki „Energylandia”

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Lublinie poszukuje osób z woj. lubelskiego, które były w parku rozrywki w Zatorze. Chodzi o osoby, które mają objawy zakażenia koronawirusem.

Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lublinie wystosowała kolejny apel w związku z zakażeniem koronawirusem SARS CoV – 2.

– Wojewódzka Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Lublinie zwraca się do osób przebywających w parku rozrywki w Zatorze „Energylandia” w dniu 28 lipca 2020 r., u których wystąpią objawy chorobowe sugerujące zakażenie koronawirusem SARS CoV-2 o kontakt z najbliższą Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w miejscu zamieszkania. Na terenie parku rozrywki przebywała osoba, u której potwierdzono zakażenie SARS CoV – 2 – informuje lubelski Sanepid.

Osoby te proszone są o kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno – Epidemiologiczną w Lublinie pod numerem tel. 81 47 87 132.

Do dnia 11 sierpnia 2020 roku na terenie województwa lubelskiego potwierdzono badaniami laboratoryjnymi 1136 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, odnotowano 798 ozdrowieńców i zarejestrowano 21 zgonów.

AKTUALIZACJA

Jak przekazuje park rozrywki, u 1 osoby, która odwiedziła Park 28.07, zdiagnozowano COVID-19. Test wykonano po kilku dniach od pobytu w Parku. Nie wiadomo, czy tego dnia osoba ta, była już chora.

(fot. pixabay.com – ilustracyjne)

11 komentarzy

  1. Bony turystyczne trzeba było rozdawać, to teraz na kwarantannie Was zamkną, dziękujemy 🙂

  2. Oj skończcie juz z tym wirusem wszedzie tylko ten wirusa i wirus wszyscy tylko chorują i umierają na tego wirusa a domy pogrzebowe odnotowuja straty czy to juz nikogo nie dziwi…

  3. Paranoja i cyrk z tą pandemia. Ciekawe ile Polska dostała za te wszystkie obostrzenia 90mln dolarów a może więcej utargowali?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej