690 680 960

Lubelski Programista – Powstał nowy magazyn dla branży IT z naszego regionu

Dla osób z lubelskiej branży informatycznej powstał nowy magazyn. Jest to jedyne pismo tworzone przez lubelską branżę IT.

Lubelski Programista to nowy bezpłatny magazyn poświęcony lubelskiemu IT oraz ekosystemowi startup-owemu. Magazyn dostarcza treści, tworzonych przez opiniotwórcze osoby mające spore doświadczenie w tej branży. Znaleźć w nim można relacje z wydarzeń dedykowanych programistom testerom, grafikom, analitykom oraz kadrom zarządzającym firmami IT.

– Jesteśmy sercem lubelskiego IT. Opisujemy lokalne firmy od wewnątrz, pokazujemy spektrum ich działań. Publikujemy oferty pracy, staży i praktyk z firm IT. Mamy nadzieję, że magazyn zainteresuje wszystkich, który interesują się tą tematyką a także uczniów i studentów, którzy zamierzają swoją przyszłość związać z tą tematyką – tłumaczy Paweł Niewęgłowski, jeden z założycieli magazynu.

Autorzy magazynu są częścią lubelskiego IT, dzięki temu Lubelski Programista kierowany jest bezpośrednio do pracowników i zarządów firm IT oraz do studentów kierunków informatycznych i matematycznych z lubelskich wyższych uczelni. Lubelski Programista wydawany jest w formie pliku PDF oraz aplikacji mobilnej.

W pierwszym numerze kilka stron zostało poświęconych trzecim urodzinom naszego portalu, jakie obchodziliśmy w poprzednim miesiącu. Magazyn można pobrać ze strony: http://www.lubelskiprogramista.pl/. W imieniu redakcji zapraszamy do lektury.

(fot. nadesłane)
2016-03-20 18:55:00

5 komentarzy

 1. Gratuluję kawał dobrej roboty!!! Mam nadzieję, że kolejne wydania będą równie ciekawe i tak starannie przygotowane jak te pierwsze. Bardzo duża ilość informacji branżowych zebrana w jednym miejscu, a z „listów do Ewy” (a właściwie z odpowiedzi na jeden z listów) dowiedziałem się, dlaczego tak bardzo lubię nosić flanelowe koszule w kratę… Podsumować ten magazyn można tylko trzema słowami: bardzo dobra robota!!! Jeszcze raz gratuluję i z niecierpliwością czekam na kolejne wydania.

 2. Ściągnąłem, przejrzałem, nic ciekawego. Powtarzające się informacje i artykuły, kompletny misz-masz. Może kolejny numer będzie bardziej przemyślany. Życzę powodzenia.

 3. Hugozlachodługo

  Nie ma co krytykować.Kto ma chęć niech ściągnie i sam oseni.

 4. Miło poczytać co dzieje się w rodzimej branży. Kawał dobrej roboty! Gratuluję.

 5. Brakuje felietonów z perspektywy pracownika-wyrobnika.

Kursy walut

 • USD 4.4827zł -0.63%
 • GBP 5.4185zł -0.57%
 • EUR 4.6835zł -0.1%
 • CHF 4.7555zł -0.36%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie