Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelska Giełda Samochodowa wesprze Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Lubelska Giełda Samochodowa organizowana przez PZM Lublin oraz Lubelski Rynek Hurtowy S.A. nawiązała współpracę z Lubelskim Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Od 1 października 2021 r. zostaje obniżona o 50% opłata dla sprzedających samochody osobowe.

Obecna opłata 30 zł zostaje obniżona do 15 zł. Zysk z biletów przekazany zostanie na rzecz Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. Dodatkowo w każdą niedzielę osoby odwiedzające Lubelską Giełdę Samochodową w Elizówce mogą wesprzeć Hospicjum wrzucając symboliczną złotówkę do puszki.

Wolontariusze Hospicjum będą kwestować w każdą niedzielę. Przy wjeździe na teren giełdy samochodowej powstaje punkt zbiórki zakrętek w ramach Zakręconej akcji Hospicjum – zamień śmieci w radość chorych dzieci! Każdy, kto zbiera zakrętki i zechce je przywieźć na giełdę będzie mógł je zostawić w oznaczonym pojemniku. Przyjmowane są zakrętki w każdej ilości.

Jest to początek wspólnej inicjatywy, która będzie kontynuowana, jednocześnie promując wiele wspaniałych projektów Hospicjum.

Lubelska Giełda Samochodowa wesprze Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

Lubelska Giełda Samochodowa wesprze Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia

(fot. Rynek Elizówka)

7 komentarzy

  1. cel szczytny jak najbardziej! Ale patafiany z giełdy -lub PZMot dopiero się ocknęli jak robi się krucho Takich cyrków jak opłata za wejście na targowisko dla kupujących nie było nigdzie…. do tego jakieś śmieszne dopłaty do rezerwacji więcej niż 2 stanowisk…. podcinali gałąź na której siedzieli BRAWO wy!

    • Giełda? W dobie internetu ?

    • Ja pindolę, jak na giełdzie do sprzedaży stoi 5[słownie pięć] aut to nagle charytatywni się zrobili, sejf się nie domyka z nadmiaru kasy. Chyba że ta dobroć ma przyciągnąć klientów.

  2. A czy ktoś tam jeszcze sprzedaje samochód?

  3. Ci co w komisach złomu nie mogą się pozbyć.

  4. Jaka giełda samochodowa? Przecież tam się już dawno zrobił ciuchland a nie jakaś giełda samochodowa. Od czasu pandemii brak biletów za wejście dla zwiedzających ale za parkowanie to sobie liczą dalej 6zł a czasem więcej zależy gdzie parkujesz. Choć niektóre tereny nie należą do nich bo są dzierżawców placu, a oni za parkowanie tam pobierają opłatę skarbową.

  5. To to jeszcze istnieje?! Kiedyś tam byłem to stały może 3 samochody, zresztą co się dziwić jak za wjechanie na plac płaci się tyle co za miesiąc ogłoszenia na OtoMoto ¯\_(ツ)_/¯