Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie przyjęli wyzwanie i „pompowali” w ramach akcji #GaszynChallenge. Po wykonaniu zadania i zbiórce pieniędzy na rzecz chorych dzieci lubelscy mundurowi nominowali: Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku, Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie oraz Straż Miejską w Lublinie.

26 komentarzy

 1. Nowy czelendż: skok na bandżi bez ekwipunku. Nominuję wszystkich posłów i senatorów oraz kandydatów na prezydenta. Tylko wybierzcie sobie długi most, bo się nie pomieścicie.

 2. Brawo KWP!!! Fajnie widzieć pozytywne oblicze naszych lubelskich funkcjonariuszy. Szkoda tylko, że nie został nominowany Komisariat Policji w Bełżycach?

 3. Brawo strażacy też są w tym nasza jednostka już byla dobre to bo widac ze jednak chcą pomóc a hejty sobie w d…. Wsadzcie a moze tak kibice drużyn też się przyłącza to chodzi o pomoc a nie glupoty

 4. Zamiast pompek trzeba było pobiegać po ulicach Lublina i…. wyłapać rowerzystów jeżdżących po
  chodnikach. Byłby z tego jakiś pożytek i większy rozgłos, i…. przykład dla innych miast.
  Trzeba trochę INWENCJI !

 5. A gdzie baby ?

 6. Myślałem że zobaczę chociaż ze 30 pompek, ale inicjatywa dobra.

 7. ŻENADA! DO ŁOPATY WOON!

 8. Super, ale gaszynchallenge polegał też na tym, aby napisać komu się wpłaca i żeby „podać dalej” info o chorym dziecku, ponieważ potrzebne jest ponad 9 milionów na uratowanie zdrowia tych dzieci,
  to od Wojtusia z SMA zaczęła się ta „zabawa” dla SMAków. Więc artykuł nic nie wnosi ?‍♀️
  W tym wypadku zapraszam do pomocy Kubusiowi z SMA z Hajnówki. Pomagajmy zamiast pisać zbędne komentarze. Każda złotówka się liczy.
  ? siepomaga.pl/kubus ? ?

 9. Wyglada to juz jak material video z Korei Polnocnej lub jakiegos innego komunistycznego rezimu. W sumie to Policja w Polsce zachowuje sie juz bardzo podobnie I sluzy demokratycznemu totalitaryzmowi, ktory nam wprowadzaja pod plaszczykiem pandemii.

 10. Jakby każdy z nich zrobił przynajmniej 50 pompek to dałbym im pochwałe. Ale dla filmu i marketingu wyglada to zupełnie inaczej.