Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Lubartów: Zderzenie auta ze skuterem. Jedna osoba ranna

W poniedziałek po południu w Lubartowie doszło do zderzenia skutera z autem osobowym. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13 w Lubartowie, na skrzyżowaniu ul. Słowackiego z ul. Chopina. 19-letni mężczyzna wyjeżdżając fiatem z ul. Chopina nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 54-letniemu mężczyźnie podróżującemu skuterem ul. Słowackiego. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. 54-latek z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

-19-latek kierujący fiatem nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Kierujący pojazdami byli trzeźwi – informuje mł. asp. Grzegorz Paśnik z lubartowskiej Policji.

Utrudnienia  w ruchu w okolicach zdarzenia trwały do godziny 15.

Informację o wypadku i zdjęcia otrzymaliśmy od Czytelnika – Maciej Dziękujemy!

Lubartów: Zderzenie auta ze skuterem. Jedna osoba ranna
Lubartów: Zderzenie auta ze skuterem. Jedna osoba ranna

2014-11-17 15:37:09
(fot. Czytelnik Maciej, galeria lublin112.pl)

3 komentarze

  1. No to 19 latek ma przechlapane. W przypadku jazdy bez uprawnień, tak jak w przypadku jazdy na gazie ubezpieczenie OC nie chroni prowadzącego pojazd. Będzie płacił z własnej kieszeni, a to nie są małe pieniądze.

  2. jakie dziecko, dziecko to takie małe, słodkie, gówniarz ma 19 lat i współczuje głupoty, to że nikogo nie zabił niech się cieszy ale teraz poniesie konsekwencje pieniężne sięgające w dziesiątkach a nawet i setkach tysięcy. Niech się cieszy że żyje ten Pan bo by płacił 500tyś za ofiarę, tak nie pomyliłem się taka jest kwota jak się kogoś zabije, może da to niektórym do myślenia zanim wsiądą do pojazdy pod wpływem czy bez prawka, mózgu trzeba używać a nie tylko posiadać.

  3. Ten koles co stoi kolo niebieskiej wectry mogl by podnies motorek a nie rece trzyma w kieszeni !!!!! Moze by jeszcze jakis lepcio pojezdzil!!!!