Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Lubartów: Tragiczny wypadek na obwodnicy. Jedna osoba zginęła w zderzeniu dwóch aut

W niedzielę rano na obwodnicy Lubartowa doszło do zderzenia dwóch aut. Jedna osoba poniosła śmierć na miejscu.

Do wypadku doszło w niedzielę kilkanaście minut po godzinie 8 na obwodnicy Lubartowa, na skrzyżowaniu z drogą prowadzącą do Nowodworu. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Jak nas poinformowano, kierujący volkswagenem 75-letni mieszkaniec gminy Lubartów wyjeżdżając od strony Nowodworu zignorował znaki drogowe.

Nie zatrzymał się przed obwodnicą i wjechał wprost przed jadącego prawidłowo land rovera z przyczepką. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. W wyniku zderzenia pojazdów na miejscu zginęła jedna osoba podróżująca volkswagenem. Była to 72-letnia kobieta. Kierowcy landrovera oraz jego pasażerowi nic się nie stało.

W rejonie zdarzenia występują spore utrudnienia w ruchu. Nieprzejezdny jest częściowo pas w stronę Kocka. Policja kieruje ruchem, utrudnienia mogą potrwać do godziny 12. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

lopp

2016-04-24 09:25:20
(fot. policja, lublin112.pl)

23 komentarze

  1. Jak można było nie zrobić przejazdu dwu poziomowego, albo ronda. Ile osób jeszcze ma zginąć? To juz nie pierwsza ofiara tego skrzyżowania. Pierwsza osoba poniosła śmierć w pierwszym tygodniu po oddaniu tego sprytnego skrzyżowania.

  2. budować ulepszenia dla nieudaczników zamiast uczyć ich jeździć!!!!!! Z głupotą nie wygrasz zawsze się ujawni i zbierze swoje żniwo!!!! Wykłady w Sołectwach, Gminach, Szkołach dla wszystkich chętnych kierowców z aktualnych (od lat zresztą) przepisów ruchu drogowego!!!!!!!

  3. Wyrazy wspulczucia dla rodzin

Z kraju