Poniedziałek, 04 marca 202404/03/2024
690 680 960
690 680 960

Łopiennik Nadrzeczny: Zderzenie osobówki z ciężarówką. Jedna osoba ranna

We wtorek na drodze krajowej nr 17 doszło do zderzenia osobówki z ciężarówka. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 17 pomiędzy Łopiennikiem Nadrzecznym a Krasnymstawem. Kierujący ciężarówką marki Man, jadąc w stronę Łopiennika Nadrzecznego, na wysokości wjazdu do lasu podjął manewr skrętu w lewo. W tym samym czasie na lewym pasie ruchu poruszał się, w tym samym kierunku, pojazd marki Opel, kierowany przez młodą kobietę. W momencie kiedy ciężarówka wjeżdżała na przeciwległy pas ruchu doszło do zderzenia, opel uderzył w bok mana i odbił się wjeżdżając do lasu.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kierując oplem została przetransportowana do szpitala.

W okolicach zdarzenia ruch odbywa się wahadłowo. Funkcjonariusze krasnostawskiej policji ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

2014-08-26 13:51:45
(fot.lublin112.pl)

16 komentarzy

  1. prawdziwy niewolnik

    poczytajcie sobie prawo o ruchu drogowym odnośnie manewrów aut ciężarowych a dopiero potem piszcie głupoty. Kierowca auta ciężarowego ma prawo skręcać z innego pasa niż przewidziany do tego jeżeli wymiary zespołu pojazdów nie pozwalają na wykonanie manewru z pasa który zajmuje. oczywiscie z zachowaniem szczególnej ostrożności. a akurat tam inaczej tego manewru zrobić się nie da. co do winy lub nie winy od tego są biegli… na marginesie skąd pewność czy niewiasta w oplu akurat nie pisała smsa itp? auto ciężarowe ze względu na gabaryty ot tak z drogi nie zniknie. taki manewr to jakiś określony czas.

  2. a tak na marginesie, kiedyś wywlokłem panią która nie miała czasu chwilę poczekać aż się „wyroję” w prawo w wąski wjazd i postanowiła ominąć mnie poza podwójną ciągła. skończyło sie na tym że zachodząca naczepa „złapała” panią i razem ze mną wjechała do bramy firmy. poza mandatem za swój przebłysk inteligencji pozostało auto do remontu. tyle przyspieszyła. dodam że ja mandatu nie dostałem pozdrawiam

Z kraju

Polityka i społeczeństwo