Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podczas lekcji podszedł do okna i wyskoczył. 12-latek trafił do szpitala

Uczeń jednej ze szkół podstawowych w Puławach podczas lekcji podszedł do okna i wyskoczył upadając na ziemię. Trafił do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w środę w Szkole Podstawowej nr 11 w Puławach. Około godziny 10, w trakcie trwającej lekcji, uczeń szóstej klasy podszedł do okna, otworzył je a następnie wyskoczył. Z wysokości I piętra spadł na ziemię. Jak nas poinformowano, prowadząca zajęcia nauczycielka była w sali, jednak nie zdążyła powstrzymać ucznia.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Ratownicy przetransportowali 12-latka do szpitala. Chłopiec był przytomny i jak się okazało po przeprowadzonych badaniach, na szczęście nie odniósł poważniejszych obrażeń ciała.

Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia. W tej sprawie rozmawiano już z 12-latkiem, jak też pozostałymi uczniami klasy. Klasą ma się też zaopiekować szkolny psycholog.

(fot. SP11)
2017-10-25 19:20:01

26 komentarzy

  1. Biedny dzieciak, pewnie był zdesperowany i wybrał najgorsze rozwiązanie swoich problemów. Na tym forum nie ma współczucia dla nikogo tylko wyzwiska, oskarżenia i zwykły hejt od samych najsprawiedliwszych na świecie. Ludzie co się z Wami dzieje, otrząśnijcie się z tego prześmiewczego komentowania wszystkiego i wszystkich, naprawdę nie warto.

  2. W tym wieku ma się małą odporność na podłość ze strony innych, szczególnie rówieśników. W mojej szkole lata temu szczuto jednego chłopca, nauczyciele udawali że nie widzą, a mi jest teraz wstyd że nie umiałem pomóc, bałem się. Nic złego sobie chyba nie zrobił. Dziś bym to zgłosił do kuratorium czy na policję.

Z kraju