LEGENDA RODZI SIĘ NA NOWO. Premiera nowego Mitsubishi Eclipse Cross

ECLIPSE CROSS to niepokorny buntownik, który swoją nazwą i dynamiką jazdy nawiązuje do legendarnego, sportowego modelu Mitsubishi – Eclipse. Z kolei Cross odwołuje się do filozofii SUV-ów i przekraczania granic. To samochód dla wszystkich, którzy nie chcą podążać wydeptanymi ścieżkami.

Wspólnie z nim rozpoczynamy nowy rozdział motoryzacji, w którym Eclipse Cross zapisze się jako legenda. Wyznaczy tor, który będzie podążał samotnie, budząc podziw innych. Aby podkreślić jego sportowy charakter, zdecydowaliśmy się na dynamiczną sylwetkę, zaś głęboka czerwień budzi skojarzenia z najlepszymi sportowymi autami.

Eclipse Cross jest samochodem przełomowym w historii Mitsubishi. Stanowi ukoronowanie stuletniej tradycji w produkcji samochodów i jednocześnie otwiera jej nowy etap. Łączy w sobie wszystko, co w Mitsubishi najlepsze: ostrą stylizację, dynamiczną jazdę i przyjazną technikę.

Paleta funkcji bezpieczeństwa

W Eclipse Cross poczujesz, że masz kontrolę nad każdą sytuacją. Samochód został wyposażony w najnowsze technologie inteligentnego bezpieczeństwa – szereg czujników i systemów zapewnia stałe monitorowanie otoczenia. Możesz odprężyć się i ruszać w drogę nie martwiąc się o bezpieczeństwo.

Nowoczesne technologie

Eclipse Cross został wyposażony w zestaw innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które nie tylko umożliwiają połączenie urządzeń mobilnych z systemami samochodu oraz intuicyjną obsługę, ale również bezpieczeństwo. W Mitsubishi Eclipse Cross nie skusi Cię SMS, czy rozmowa telefoniczna – wszystkie informacje możesz odebrać bez odrywania wzroku od drogi

Dynamiczna maszyna

Mitsubishi Eclipse Cross napędza jeden z dwóch silników – nowa, turbodoładowana jednostka benzynowa o pojemności 1.5 litra z bezpośrednim wtryskiem paliwa w połączeniu z 6-biegową skrzynią manualną i bezstopniową przekładnią CVT z 8-biegowym trybem sportowym. Druga jednostka napędowa to zmodernizowany turbodiesel 2.2 litra, który współpracuje z nową 8-biegową przekładnią automatyczną. W Eclipse Cross zadebiutuje najnowsza wersja słynnego układu kontroli napędu 4×4 – Super-All-Wheel-Control.

Wojownik, który odmienił świat motoryzacji. Rozpocznij nowy rozdział na drogach razem z nami.

Premiera nowego Mitsubishi Eclipse Cross
Data 18.10.2017 r. godz. 12:00-16:00
Miejsce: Salon Mitsubishi ul. Nałęczowska 24, Lublin

press_img_07

artykuł reklamowy

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7512zł 0.29%
  • GBP 5.1235zł 0.18%
  • EUR 4.5497zł 0.13%
  • CHF 4.2183zł 0.05%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL