690 680 960

Łęczna: Ciasteczka z THC i pół kilograma marihuany w domu 19-latka

Policjanci z Łęcznej zatrzymali 19-latka, u którego ujawnili pół kilograma marihuany oraz ciasteczka z THC. Mężczyźnie grozi do 10-lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Łęcznej ustalili, że na posesji 19-latka mieszkańca gm. Łęczna mogą znajdować się narkotyki. Policjanci skorzystali z pomocy policyjnego psa do wyszukiwania narkotyków.

-Podczas przeszukania pomieszczeń i samochodu stróże prawa ujawnili narkotyki, które znajdowały się w kartonowych pudełkach i woreczkach foliowych. Łącznie kryminalni zabezpieczyli pół kilograma marihuany, 180 gramów ,,ciasteczek” z zawartością THC oraz dwa wysuszone krzaki konopi o wysokości 2 metrów. Oprócz tego zabezpieczyli wagę elektroniczną i dwa rozdrabniacze do suszu – informuje sierż. szt. Magdalena Krasna z Policji w Łęcznej.

19-letni właściciel narkotyków został zatrzymany i przewieziony do komendy.

Dzisiaj młody mężczyzna zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie.

Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie znacznych ilości środków odurzających grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

2014-12-05 11:47:42
(fot. Policja Łęczna)

4 komentarze

  1. Biedny chłopaczyna … 🙁 Kiedy to się wreszcie skończy ?!

    …jak przybiją mi to co poszło z dymem, kara śmierci….

  2. Biedny.. cały rok zbierał na sylwestra i o. Łobuzy

  3. Nie ma co takich zalowac, bo sami wpadaja na wlasne zyczenie. Lajkują podstronki na facebooku o tematyce narkotykow , sterydow i wszystkiego co nielegalne, udzielaja sie w komentarzach, udostepniaja rozne rzeczy, wiec co sie pozniej dziwia, ze policja robi naloty na mieszkania, posesje, skoro ,maja podejrzenia. Sami im sie wykladaja.

  4. Pojdzie taki siedzieć i co? Zrobi się bezpieczniej?

Kursy walut

  • USD 4.3742zł 1.7%
  • GBP 5.3417zł 0.85%
  • EUR 4.6911zł 0.2%
  • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas