Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Ksiądz, który podglądał mężczyzn w toalecie, stanął przed sądem. Proces na razie nie ruszył

W środę przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód rozpoczął się proces księdza Artura S. Duchowny z parafii Najświętszej Matki Panny Matki Kościoła w Łukowie odpowiada w głośnej sprawie, jaka miała miejsce 9 lutego w lubelskiej galerii handlowej Vivo. Zatrzymano go wówczas na nagrywaniu mężczyzny znajdującego się w sąsiedniej kabinie w toalecie.

– Chciałbym, żeby po prostu został w jakimś stopniu ukarany. Odczuł to, co zrobił – mówi lublinianin, którego potajemnie w toalecie nagrywał 38-letni ksiądz z Łukowa.

Dziś przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód rozpoczął się proces duchownego Artura S. Mężczyzna odpowiada za zdarzenie z 9 lutego br. w galerii handlowej Vivo w Lublinie. Ksiądz miał potajemnie nagrywać w toalecie jednego z klientów centrum handlowego.
Chował głowę, unikał kontaktu

– Wszedłem do toalety, zostałem nagrany i wyszedłem. Zgłosiłem sprawę na policję – mówi Jawnemu Lublinowi pokrzywdzony (z uwagi na jego dobro nie podajemy danych personalnych). Jak zachował się ksiądz, gdy zorientował się, że został przyłapany na nagrywaniu? – Tak jak dzisiaj: chował, opuszczał głowę, wzrok, nie chciał utrzymywać ze mną kontaktu wzrokowego. Widać było od początku, że coś zrobił – dodaje poszkodowany.

Rzeczywiście dziś w sądzie trudno było zobaczyć twarz oskarżonego. Przed obecnymi na sali dziennikarzami i fotoreporterami głowę trzymał spuszczoną, dodatkowo zasłaniał się rękoma. Na korytarzu sądu zakrywał twarz plastikową podkładką.

WIĘCEJ NA TEN TEMAT NA WSPÓŁPRACUJĄCYM Z NAMI PORTALU JAWNY LUBLIN.

Autor: Krzysztof Wiejak

39 komentarzy

 1. Trzymać dzieci jak najdalej od tej zgnilizny. Zgnilizna = kościół.

 2. Księże Arturze,
  jeśli księdza kręcą takie filmiki, to mogę parę nagrać w swojej prywatnej toalecie i dostarczyć do kościoła albo wysłać przez internet. Jeśli chodzi o cenę, to na pewno się dogadamy. Po co nagrywać potajemnie nagrywać obcych ludzi w toalecie, skoro można normalnie się dogadać.

 3. Dobry na przyjaciela dla kaczora.
  On lubi otaczać się ludźmi skompromitowanymi, takimi których można w razie czego zatopić w dwa dni?

 4. Do paki lewackiego zboka.

  • A co w nim lewackiego? On raczej prawicowy jest skoro to ksiądz.

  • Poza tym po co go dawać do paki? Niech lepiej pójdzie do jakiejś pracy, żeby zarobić trochę kasy na odszkodowanie dla osób, które podglądał i nagrywał w tych kiblach.

 5. Dlaczego jest to tak zaskakujące? Nie jest to związane z polityką, nawet przed prawicą czy lewicą kościół był już najbardziej zboczoną i pedofilską instytucją na świecie

 6. Raz i xiędzu wolno.

 7. Amharec, chłopaki z pracy będą wiedzieli kto pisał

 8. No cóż, normalni faceci w kieckach nie latają. Instytucja, którą sprawca reprezentuje, jest pełna fetoru i zgnilizny

Dodaj komentarz