Krupe: Motocyklista zderzył się z ciężarówką. W stanie ciężkim trafił do szpitala

W czwartek około godz. 10 na drodze wojewódzkiej nr 812 w miejscowości Krupe doszło do zderzenia motocyklisty z pojazdem ciężarowym.

Na drodze pomiędzy Krasnymstawem a Chełmem w miejscowości Krupe doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący Yamahą jechał od strony Chełma. W pewnym momencie, na prostym odcinku drogi podjął manewr wyprzedzania auta osobowego. Motocyklista nie zdążył zjechać na swój pas ruchu i doprowadził do zderzenia z pojazdem ciężarowym jadącym z naprzeciwka.

Kierowca ciężarówki aby nie doprowadzić do zderzenia czołowego próbował zjechać na pobocze. Motocykla najpierw zahaczył o przednie koło ciągnika siodłowego a następnie uderzył w drugie koło rozrywając je. Siła uderzenia była na tyle silna, że wygięło felgę. Kierujący jednośladem odbił się od ciężarówki i sunął jeszcze kilkadziesiąt metrów po jezdni, po czym wpadł do rowu. Części z uszkodzonego motocykla zostały rozrzucone na przestrzeni 100m.

Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zabrało rannego mężczyznę do szpitala. Jego stan lekarz pogotowia ocenił na ciężki. Motocyklista doznał licznych złamań. Wstępnie miał być przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do Lublina. Niestety nie pozwoliły na to warunki pogodowe.

Droga nr 812 jest całkowicie zablokowana. Okolice zdarzenia zabezpiecza jeden zastęp strażaków z JRG z Krasnegostawu. Na miejscu są funkcjonariusze policji, którzy ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku.
(fot. redakcja)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7861zł -0.54%
  • GBP 5.272zł -0.36%
  • EUR 4.5764zł -0.14%
  • CHF 4.1723zł -0.21%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Noc Kultury – MOC Kultury!
  Tydzień Dni Otwartych z Kopernikiem
  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS