690 680 960

Krówka reklamowa – jaki nadruk można na niej zamieścić? Podpowiadamy!

Krówki reklamowe to idealny słodki nośnik promocyjny. Dzięki temu, że możemy personalizować ich papierki, wybierać, co ma zostać na nich nadrukowane, dużo łatwiej stworzyć takie, które podbiją serca naszych klientów lub partnerów biznesowych. Podpowiadamy, jaki nadruk można na krówce zamieścić, by nasz przekaz był jeszcze bardziej klarowny i trafny.

Krówka reklamowa – dlaczego warto ją wybrać?

Krówki firmowe z logotypem pojawiają się na eventach, targach, konferencjach, a także szkoleniach. Znajdziemy je w stacjonarnych biurach obsługi klienta, w bankach, w poczekalniach. Każda sztuka ma jedno i to samo zadanie – promować naszą markę, a jednocześnie osłodzić dzień klientom. Krówki dostępne są w różnych smakach i zamówić je można w różnej wielkości opakowaniach. Dzięki temu, że wybierzemy większą gramaturę, osiągamy niższą cenę jednostkową krówki, co oznacza, że dotarcie do pojedynczego klienta będzie jeszcze tańsze.

Gdzie zamawiać najtańsze krówki z logo?

Najlepsze cukierki krówki na zamówienie można kupić bezpośrednio u producenta tych słodkich nośników reklamowych. Istnieje wiele firm, które specjalizują się w produkcji tego typu słodyczy. Wysokiej jakości krówki reklamowe kupimy np. w cukierni online cukrowki.pl. To sprawdzony producent krówek, które są jednocześnie chrupiące na zewnątrz i ciągnące się w środku. To po prostu krówki idealne.

Krówka reklamowa – jaki nadruk można na niej zamieścić? Podpowiadamy!

Cukrówka o smaku pomarańczy z czekoladą – słodki reklamowy przysmak

Krówki od cukrówki dostępne są w wielu niepowtarzalnych smakach, zaczynając od tych klasycznych – mlecznych i toffi, poprzez takie wyjątkowe, jak żurawina, cola, mleczne malibu, śmietanka, a kończąc na egzotycznych, jak matcha latte. Każdy smak jest niepowtarzalny i zadowoli nawet najbardziej wybrednych smakoszy krówek. Dodatkowo każdy rodzaj cukierków można zamówić w eleganckich opakowaniach zbiorczych, które można wykorzystać jako opakowania upominkowe na słodką reklamową niespodziankę.

Na co zwrócić uwagę podczas zamawiania reklamowych krówek?

Krówka reklamowa – jaki nadruk można na niej zamieścić? Podpowiadamy!

Krówki na maśle bez oleju palmowego do kupienia na stronie cukrowki.pl

Zanim złożymy zamówienie, w pierwszej kolejności musimy zadbać o odpowiednie dobranie grafiki na papierki do naszych firmowych krówek. Nadruk może znaleźć się na obu stronach. Po zewnętrznej przeważnie umieszcza się logotyp, hasło reklamowe, ale może być to też nazwa wydarzenia, na przykład targów. Po wewnętrznej stronie zazwyczaj pojawia się adres e‑mail, telefon, namiar na handlowca albo kod QR prowadzący do podstrony z ofertą. Opcji jest tutaj naprawdę wiele, a niewielki obszar nadruku wcale nie jest taki mały, jeśli odpowiednio przemyślimy układ tekstu.

Najważniejsze, o czym trzeba pamiętać, to dobór smaków. Cukierki muszą trafić w gusta naszych odbiorców. Jeśli grupą docelową są dzieci, to lepiej wybrać cukierki klasyczne, mleczne, owocowe, a nie anyżkowe czy też kawowe. 

Zresztą można tworzyć dowolne zestawy smakowe, które będą najlepiej pasować do naszych potrzeb. Nie można też zapominać o czasie realizacji zamówienia, ponieważ może zdarzyć się, że będziemy musieli zamówić słodycze z opcją ekspresowej dostawy, co jest dodatkowym kosztem. Dlatego dobrze pomyśleć wcześniej, na kiedy potrzebne jest nam zamówienie. 

Jak widać, zamówienie reklamowych krówek nie jest trudne, nie są one drogie i co najważniejsze sprawdza się idealnie, kiedy będą przypominać o naszej marce. Przecież takie jest ich zadanie.

Kursy walut

  • USD 3.991zł 0.25%
  • GBP 5.0557zł 0.41%
  • EUR 4.3494zł 0%
  • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas