Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Krępiec: Straciła panowanie nad autem i dachowała

Dzisiaj po południu pod Świdnikiem doszło do dachowania samochodu osobowego. Kierująca trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 13:20 w miejscowości Krępiec koło Świdnika. W rejonie Domu Opieki Społecznej dachował samochód osobowy. – Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze świdnickiej drogówki, do zdarzenia doszło, gdy kierująca oplem kobieta jadąc od strony Świdnika, z nieustalonych jeszcze przyczyn, zjechała na przeciwległy pas jezdni, następnie na pobocze. Rozpędzone auto koziołkując wpadło do przydrożnego rowu – wyjaśniała nam asp. Magdalena Szczepanowska z Komendy Powiatowej Policji w Świdniku.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, pogotowie ratunkowe oraz policja. Kierująca autem 19-letnia kobieta wydostała się samodzielnie z wraku pojazdu. Została ona następnie przetransportowana do szpitala w Świdniku. Jak informują lekarze, nie doznała poważnych obrażeń ciała, jednak niezbędne jest wykonanie szczegółowych badań.

Kobieta jechała sama. Jak ustalili policjanci, była trzeźwa. Przez ponad godzinę ruch w miejscu wypadku był utrudniony. Teraz funkcjonariusze ustalają okoliczności i przyczyny zdarzenia. Jeżeli okaże się, ze jeszcze dzisiaj kierująca opuści szpital, zostanie ona ukarana mandatem karnym za spowodowanie zagrożenia na drodze.

Krępiec: Straciła panowanie nad autem i dachowała

Krępiec: Straciła panowanie nad autem i dachowała
Krępiec: Straciła panowanie nad autem i dachowała
(fot. lublin112)
2014-06-10 18:24:02

5 komentarzy

  1. fiejo z Chlapkowic

    Niedouczone dziecko za kierownicą = kłopoty jak nie dla kogoś to przynajmniej dla siebie

  2. bądź corsina B w opłakanym stanie…

  3. A skąd wiecie, czy nie była to wina samochodu? Może jakaś awaria? to też się zdaża. A samochód młody wcale nie był…

  4. Ty flejo z chodowic mało wiesz a dużo piszesz nuedouczone dziecko i nie dorobione przy okazji, to ty nikt niewie jak to było więc się nie wypowiadajmy. Co najwyżej to świadkowie wypadku mogą kometkować kierowce bo widzieli jak to było.

Z kraju