690 680 960

Krasnystaw: Zginął mężczyzna przygnieciony przez przyczepę

Wczoraj popołudniu w miejscowości Bzowie w gminie Rudnik 31-letni mężczyzna podczas prac polowych, został przygnieciony przez przyczepę. Zmarł na miejscu.

Wczoraj popołudniu dyżurny krasnostawskiej komendy został powiadomiony przez pogotowie ratunkowe o wypadku, podczas prac polowych w miejscowości Bzowie. Wypadkowi uległ 31-letni mieszkaniec gminy Rudnik, który w skutek doznanych obrażeń zmarł na miejscu. Mężczyzna wspólnie ze swoim ojcem oraz sąsiadem pracowali w polu, podczas żniw.

Skierowani na miejsce policjanci, ustalili, że 65-letni mieszkaniec gminy Rudnik cofając ciągnikiem rolniczym z przyczepą przygniótł do drugiej przyczepy stojącej z tyłu swojego syna, który doznał obrażeń głowy. O zdarzeniu zostało powiadomione pogotowie, jednak nie udało się uratować mężczyzny. Zarządzono sekcję zwłok. Kierujący ciągnikiem był trzeźwy – informuje KWP Lublin.

Policjanci apelują, aby podczas wykonywanych prac polowych stosować się do zasad bezpieczeństwa. Okres żniw jest czasem nasilenia się nieszczęśliwych wypadków. Pamiętajmy o bezpieczeństwie własnym oraz innych osób, które nam pomagają. Części zdarzeń można zapobiec, zachowując zasady ostrożności.

Komentarze wyłączone

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas