Koronawirus w przedszkolu. Zawieszone zajęcia we wszystkich grupach

W Przedszkolu Samorządowym w Jastkowie dyrektor zawiesiła zajęcia we wszystkich grupach przedszkolnych. Ma to związek z wykryciem u jednego z pracowników zakażenia koronawirusem.

U jednego z pracowników Przedszkola Samorządowego w Jastkowie zostało wykryte zakażenie koronawirusem. W związku z tym dyrektor placówki podjęła decyzję o zawieszeniu zajęć we wszystkich grupach przedszkolnych.

– W związku z uzyskaniem pozytywnej opinii właściwego państwowego powiatowego inspektora sanitarnego i za zgodą organu prowadzącego zawieszam zajęcia we wszystkich grupach przedszkolnych na czas od 21-30.09.2020 r. ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną – potwierdzony przypadek wykrycia COVID-19 u jednego z pracowników przedszkola – informuje Jolanta Pelc dyrektor Przedszkola Samorządowego w Jastkowie.

Jednocześnie dyrektor placówki apeluje o izolację dzieci i oczekiwanie na kontakt ze strony Sanepidu.

– Proszę o izolację dzieci i własną oraz oczekiwanie na kontakt telefoniczny z pracownikiem Sanepidu. W związku z powyższym zawieszone zajęcia będą realizowane z wykorzystaniem technik i metod kształcenia na odległość – przekazała w komunikacie Jolanta Pelc.

(fot. pixabay.com)

17 komentarzy

  1. Coś w tym braku chęci do pracy lub nieuzasadnionej paniki jest.
    Ostatnia szansa na kontakt osoby zarażonej z pozostałymi pracownikami i dziećmi był w piątek 18 września, Sanepid tak też nałożył kwarantannę na dzieci i rodziców. Dlaczego zatem Pani Dyrektor zamknęła przedszkole do 30 września ? Co mają zrobić rodzice z dziećmi 29 i 30 września ?
    Jakiś pomysł Pani Dyrektor co z dziećmi ? do Domu do Pani Dyrektor ?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew