Poniedziałek, 22 lipca 202422/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kontrola drogowa zakończona ujawnieniem marihuany o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych

Kontrola drogowa zakończył się tymczasowym aresztem dla 32-letniego pasażera pojazdu. Mężczyzna miał przy sobie marihuanę, łącznie mundurowi zabezpieczyli ponad 2 kilogramy tego narkotyku u mężczyzny. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kilka dni temu na terenie Kraśnika policjanci zatrzymali do kontroli samochód osobowy. Wraz z kierującą 20-latką autem podróżowało dwóch pasażerów. Na tylnym siedzeniu mundurowi zauważyli woreczki z zielonym suszem. Jak się później okazało była to marihuana.

W trakcie czynności kryminalni ustalili, że woreczki z suszem mogą należeć do 32-letniego pasażera. Policjanci ujawnili u niego podczas dalszych przeszukań łącznie ponad 2 kilogramy tego narkotyku. Dzięki działaniom funkcjonariuszy narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 100 tysięcy złotych nie trafiły do sprzedaży.

32-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny tymczasowy areszt, a śledczy zabezpieczyli zatrzymane narkotyki.

(fot. Policja Kraśnik)

2 komentarze

  1. Toc to jakiś zwykły robotnik budowlany

  2. Obalić i rozliczyć rząd

    Nic dziwnego, na nielegalnym można się teraz dorobić a legalnie rzecz biorąc długa to droga do zysku.
    Problem leży w czasach w których żyjemy
    Liczy się hajs, szpan i mina sąsiada jak zobaczy, że ma się lepsze .. ten gul którego lubicie ruszać u innych

Z kraju

Sport