Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Koniec utrudnień na ul. Lotniczej. Wznowiono ruch na remontowanym odcinku

Zgodnie z terminem zakończyła się przebudowa ul. Lotniczej w Lublinie. Kierowcy mogą już korzystać z dojazdu do Drogi Męczenników Majdanka.

Wykonawca zakończył już prace związane z przebudową 170-metrowego odcinka ul. Lotniczej w Lublinie. W związku z tym, kierowcy znów mogą korzystać z dojazdu do Drogi Męczenników Majdanka. Na odcinku od skrzyżowania z ul. Droga Męczenników Majdanka do ul. Puchacza ułożona została nowa nawierzchnia.

Ulica była zamknięta od 21 lipca. Związane były z zastąpieniem dotychczasowej nawierzchni z kostki betonowej nową, bitumiczną. Do tego przebudowany został chodnik po stronie zachodniej ulicy, na skrzyżowaniu z ul. Droga Męczenników Majdanka, na przejeździe dla rowerzystów zostały również zamontowane dodatkowe sygnalizatory.

Inwestycja prowadzona była w ramach budowy pobliskiego obiektu handlowo-usługowego. Jednym z głównych najemców będzie sieć Biedronka.

(fot. lublin112)
2015-09-01 19:50:01

11 komentarzy

 1. kostki betonowej ?? Tam była nawierzchnia z cegły…

 2. Jaka kostka betonowa. To była stara porządna cegła klinkierowa. Szkoda, że jej już nie ma 🙁

  • NIedorzecznik prasowy służb niespecjalnych.

   Komuś klinkierek był potrzebny, ciekawe czy przetarg na kupno jego był, czy ktoś wziął za darmo, albo może jeszcze fakturkę za „utylizację odpadu remontowego” wystawił?

 3. znowu biedronka . zygać się chce od tego ścierwa. A gdzie Polska przedsiębiorczość ?

 4. Sami sobie gola strzelili. Tamta nawierzchnia była bezobsługowa, wszyscy jeździli wolno. Ten kto zadecydował o zmianie i wydaniu kasy w błoto ma chory umysł.

  • No i klimat był, nie ma już takich w pobliżu, trochę koło SP 31 się pofalowało, ale fajna była nawierzchnia

 5. Nawierzchnia jedyna w swoim rodzaju… chyba jedyna ulica w lublinie wykonana z cegly, niewymagajaca wielkich prac remontowych od wielu lat… mozna by uznac ja za zabytek, za przyklad alternatywnego sposobu budowy drog w dawnych latach, a oni polozyli o***jaly asfalt ktory za 5 lat bedzie do generalnego remontu po ciezarowkach dostawczych jezdzacych do rzeczonej biedronki. Ehhhhhhh, zalosc czlowieka ujmuje…

Z kraju