Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Koniec lotów do Wrocławia. Eurolot wprowadza zimowy rozkład

Zawieszenie lotów do Wrocławia a także ograniczenie połączeń z Gdańskiem. Takie zmiany wprowadził Eurolot w zimowym rozkładzie lotów dla lubelskiego Portu Lotniczego.

Pod koniec października Linie Lotnicze Eurolot wprowadzają zimowy rozkład lotów. Zmiany spowodowane są głównie zakończeniem sezonu turystycznego oraz mniejszą ilością pasażerów korzystających z połączeń lotniczych w porze zimowej. W związku z tym władze spółki zdecydowały się zawiesić połączenie z Lublina do Wrocławia. Jednak jak zapowiadają, na wiosnę połączenie zostanie z powrotem przywrócone.

Ograniczenia dotkną także połączeń z Gdańskiem. Wraca rozkład sprzed sezonu wakacyjnego, czyli zamiast trzech razy w tygodniu, loty na tej trasie będą się odbywały dwa razy. Zlikwidowany zostanie wtorkowy lot, zaś piątkowe i niedzielne połączenia pozostaną bez zmian. Żadnych modyfikacji nie będzie z kolei na trasie Lublin – Mediolan.

Jednak są też dobre wiadomości. Można już rezerwować bilety na połączenie z Warszawą, które wystartuje właśnie pod koniec października. Ceny biletów wynoszą 99 złotych. Maszyny Eurolotu będą latały do stolicy naszego kraju sześć razy w tygodniu, od poniedziałku do soboty. Wyloty z Lublina zaplanowano na godzinę 6:00 zaś z Warszawy do Lublina na godzinę 22:45. Lot będzie trwał około 45 minut.

(fot. Arkadiusz Wójtowicz)
2014-09-16 21:22:39

4 komentarze

 1. A ile będzie kosztował bilet studęcki?
  Bo mi sie należy!!!

 2. Zapomniałam se o najważniejszem, głupia:
  Chciałam dodać, że nie po to z trudem, zostałam studętkom, żeby teraz cały bilet płacić leconc na nocne korepetycje do kolegi we w Warszawie, a jak Bóg da to może i do Wrocławia nawet.

 3. To nie hejt... To j. polski :)))

  Po 1 stud(Ę)tko proponuję to pytanie zadać bezpośrednio do linii lotniczych a nie tu 🙂
  Po 2 stud(Ę)tko jeśli już z tym trudem dostałaś się na studia to oby nie związane z językami a szczególnie z polskim 🙂
  po 3 stud(Ę)tko proszę Cię popraw swoją ortografię bo ludzie co nie mają studiów nie robią takich błędów 🙂
  Na pytanie skąd wiem odpowiadam że jestem bez studiów 🙂

 4. Przecież to PROWINCJONALNE lotnisko nie posiada systemu ILS pozwalającego na lądowanie w utrudnionych warunkach pogodowych.

  sądzę, że nie chcą ryzykować wypadku lotniczego w zimie

  Z drugiej strony otwieranie 4 połączeń, z du* godziny lotów !, rozpoczynanie przelotów w okresie wakacyjnym kiedy nie ma studentów nadaje się na nagrodę na najgorsze zarządzanie

  a druga nagroda za wyciąganie wniosków o zaprzestaniu kontynuacji lotów na podstawie martwego sezonu i przeinwestowania

Wiadomości z info112