690 680 960

Po koncercie Budki Suflera podstawią jeszcze więcej autobusów

Dzisiaj na Placu Zamkowym w Lublinie pożegnalny koncert Budki Suflera „Memu Miastu na do widzenia”. Miasto zdecydowało się zapewnić jeszcze więcej autobusów niż zapowiadano.

By zapewnić powrót do domów osobom przybyłym na koncert postanowiono o zwiększeniu częstotliwości kursowania nocnych linii N1, N2 i N3. Oprócz tego, że w godzinach 23:00-1:30, będą odjeżdżać z Placu Litewskiego z częstotliwością co 30 minut, to dodatkowo do obsługi linii tych linii skierowane zostaną pojazdy przegubowe. Jednak w czwartek, kiedy stało się jasne, że na Plac Zamkowy przybędą tłumy ludzi, Urząd Miasta w porozumieniu z Zarządem Transportu Miejskiego postanowił uruchomić dodatkowe linie.

Na przystanki zlokalizowane w pobliżu Zamku podstawione zostanie siedem autobusów, które pojadą trasami linii kursujących do większości lubelskich osiedli. Będą to: linia nr 2 w kierunku ulicy Zbożowej, linia nr 23 w kierunku Felina, lina nr 29 w kierunku ulicy Kruczkowskiego, linia nr 31 w kierunku os. Poręba, linia nr 34 w kierunku os. Choiny, linia nr 40 w kierunku Żeglarskiej oraz linia nr 57 w kierunku os. Poręba.

Autobusy poszczególnych linii wykonają po jednym kursie. Będą odjeżdżać sukcesywnie w miarę potrzeb, czyli ilości pasażerów.

(fot. materiały organizatorów)
2014-09-18 16:58:13

Jeden komentarz

  1. Oj było narodu, było… Trzeba przyznać, że chłopaki czadu dają i grają porządną rockową muzykę, prawdziwą, bez oszustw. Cieszę się, że byłam!

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie