Po koncercie Budki Suflera podstawią jeszcze więcej autobusów

Dzisiaj na Placu Zamkowym w Lublinie pożegnalny koncert Budki Suflera „Memu Miastu na do widzenia”. Miasto zdecydowało się zapewnić jeszcze więcej autobusów niż zapowiadano.

By zapewnić powrót do domów osobom przybyłym na koncert postanowiono o zwiększeniu częstotliwości kursowania nocnych linii N1, N2 i N3. Oprócz tego, że w godzinach 23:00-1:30, będą odjeżdżać z Placu Litewskiego z częstotliwością co 30 minut, to dodatkowo do obsługi linii tych linii skierowane zostaną pojazdy przegubowe. Jednak w czwartek, kiedy stało się jasne, że na Plac Zamkowy przybędą tłumy ludzi, Urząd Miasta w porozumieniu z Zarządem Transportu Miejskiego postanowił uruchomić dodatkowe linie.

Na przystanki zlokalizowane w pobliżu Zamku podstawione zostanie siedem autobusów, które pojadą trasami linii kursujących do większości lubelskich osiedli. Będą to: linia nr 2 w kierunku ulicy Zbożowej, linia nr 23 w kierunku Felina, lina nr 29 w kierunku ulicy Kruczkowskiego, linia nr 31 w kierunku os. Poręba, linia nr 34 w kierunku os. Choiny, linia nr 40 w kierunku Żeglarskiej oraz linia nr 57 w kierunku os. Poręba.

Autobusy poszczególnych linii wykonają po jednym kursie. Będą odjeżdżać sukcesywnie w miarę potrzeb, czyli ilości pasażerów.

(fot. materiały organizatorów)
2014-09-18 16:58:13

Zobacz również

1 komentarz

 1. Oj było narodu, było… Trzeba przyznać, że chłopaki czadu dają i grają porządną rockową muzykę, prawdziwą, bez oszustw. Cieszę się, że byłam!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9016zł 0.47%
  • GBP 4.9802zł 0.68%
  • EUR 4.5477zł 0.45%
  • CHF 4.2095zł 0.23%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Zaproszenie na 100-lecie OSP w Ostrowie Lubelskim
  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)