Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej był z wizytą w Komendzie Miejskiej PSP w Lublinie (zdjęcia)

Wczoraj Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej – gen. brygadier Andrzej Bartkowiak wizytował Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie.

Dowódca Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Nr 1 w Lublinie kpt. Grzegorz Ochniak zameldował Generałowi o gotowości bojowej strażaków pełniących wczoraj służbę.

Komendant następnie przywitał się z pracownikami komendy, funkcjonariuszami pełniącymi służbę na Stanowisku Kierowania Komendanta Miejskiego oraz w podziale bojowym, jednocześnie poruszając sprawy bieżące związane z pełnieniem służby w Państwowej Straży Pożarnej, a także przedstawił plany do realizacji w przyszłości.

Gen. brygadier Andrzej Bartkowiak w asyście Lubelskiego Komendanta Wojewódzkiego nadbryg. Grzegorza Alinowskiego oraz Komendanta Miejskiego PSP w Lublinie st. bryg. Marka Fiutki odwiedzili nowo powstałe Interaktywne Centrum Edukacji Przeciwpożarowej, które od początku istnienia cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

(fot. PSP Lublin)

4 komentarze

  1. Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej był z wizytą w Komendzie Miejskiej PSP w Lublinie – i zwróćcie uwagę jaki uprzejmy z niego gość:
    Wszedł (przepraszam) przybył, następnie przywitał się z pracownikami komendy, a potem poszedł za ciosem i na pół roku przed nocą wigilijną, jak jaki człowiek , ludzkim głosem przemówił.
    Normalnie zachodzę w głowę, czym druhowie na taki zaszczyt zasłużyli.

  2. Bo Komendant Główny to normalny człowiek, i chętnie odwiedza podległe jednostki i rozmawia ze swoimi ludzmi o normalnej strażackiej robocie.

  3. … co jest ? … szef przyjechał a wy nic nie komentujecie , zawsze tyle macie do napisania

  4. Darek Izydorczyk

    Puszczał muzykę z granatnika jak inny komendant?

Z kraju